Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Stephen Arroyo: Astrologie a vztahy

Knihy naučná literatura

Stephen Arroyo: Astrologie a vztahy

Hodnocení: 1x
  • 4

Marie - matka Ježíše - matka Boží. Duchovní svíčka s pannou Marií, matkou Jěžíše, vytváří pohodovou a klidnou atmosféru, navíc je nesmírně dekorativní. Panna Marie a Ježíš Ve městě Nazaretu žil v lásce Jáchym se svojí manželkou Annou. Jednoho dne se zjevil zářicí anděl a oznámil jim, že Anna porodí dcerušku, která ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stephen Arroyo: Astrologie a vztahy koupíte i tady

Specifikace Stephen Arroyo: Astrologie a vztahy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 139 Kč

Další z titulů, který dokumentuje mimořádnou zkušenost a jedinečným interpretační styl, kterým vládne pravděpodobně nejuznávanější astrolog současnosti, Američan Stephen Arroyo. „Astrologie a vztahy“ ... a dál?

Produkt Stephen Arroyo: Astrologie a vztahy

Stephen Arroyo: Astrologie a vztahy - parametry

Název produktu: Stephen Arroyo: Astrologie a vztahy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 139 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 189 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Marie - matka Ježíše - matka Boží. Duchovní svíčka s pannou Marií, matkou Jěžíše, vytváří pohodovou a klidnou atmosféru, navíc je nesmírně dekorativní.

Panna Marie a Ježíš

Ve městě Nazaretu žil v lásce Jáchym se svojí manželkou Annou. Jednoho dne se zjevil zářicí anděl a oznámil jim, že Anna porodí dcerušku, která bude nositelkou jména Maria. Marii bylo předurčeno porodit syna Nejvyššího - Ježíše.

Maria žila v chrámě a jak legenda vypráví, o jednom svátku se rozezněl celým chrámem hlas…Ať všichni svobodní muži z Davidova rodu přistoupí k oltáři s ratolestí v ruce, a ten, kterému ratolest rozkvete, se stane manželem Marie. Josefovi ratolest nejen vykvetla, ale na jejím vrcholku se usadila bílá holubička Ducha svatého. A tak se stalo a Maria byla zasnoubena Josefovi a vrátila se z chrámu zpět do Nazaretu ke svým rodičům.

Jednoho dne se jí zjevil anděl Gabriel a vysvětlil jí, že z vůle Boží porodí syna a dá mu jméno Ježíš…A to také řekl Josefovi, který si vzal Marii k sobě do domu.

Po ukřižování Ježíše žila Maria osaměle a stále s láskou vzpomínala na svého syna. Uplynulo dvanáct let, když se zjevil před Marií anděl s palmovou ratolestí, aby jí oznámil, že ve třech dnech opustí tento svět. Maria měla jedno velké přání, a to, aby mohla ještě spatřit Jana, kterého přijala za vlastního syna a i ostatní apoštoly. Její přání se vyplnilo a apoštolové byli zázračnou mocí přeneseni před Mariin dům. Poté se nebesa otevřela a její dušička opustila tělo, aby v lásce vzlétla do synovy náruče. Po třech dnech se zjevil Kristus doprovázený archandělem Michaelem v údolí, zvaném Josafat. Zavolal na maminku jménem a ona pak vyšla z hrobu a na obláčku andělů vzlétla do nebes. Rozměr

výška 14 cm

váha přibližně 240 gramů

Je vyrobena ze 100% parafínu, svíčka hoří až 62 hodin.

MM a LP Astrologie a vztahy - Stephen Arroyo. Další z titulů, který dokumentuje mimořádnou zkušenost a jedinečným interpretační styl, kterým vládne pravděpodobně nejuznávanější astrolog současnosti, Američan Stephen Arroyo. „Astrologie a vztahy“ vznikly na podkladě přednáškových cyklů věnovaných synastrii, v nichž autor předložil množství hlubších postřehů a zajímavých souvislostí při výkladu individuálních vztahů podle horoskopu. Kniha se skládá ze čtyř hlavních částí. První se detailně zabývá schopnostmi jedince pro vztah s hloubkovou interpretací Luny, Marsu a Venuše v individuální nativitě, vlastností VII. domu či specifickými druhy partnerské „kompatibility“; druhá rozebírá různé techniky srovnávání horoskopů s ohledem na aspekty a opozice, zmiňuje se též o míšení živlových energií; třetí analyzuje využití jednotlivých astrologických domů v synastrii a konečně čtvrtá se věnuje důkladnému pochopení tranzitů, především vnějších planet, které se vztahují k nejdůležitějším událostem života. Astrologie a vztahy - Stephen Arroyo od nakladatelství v kategorii Archiv za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.