Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stephen Anderson: Přitažlivý interaktivní design

Učebnice/Odborná literatura

Stephen Anderson: Přitažlivý interaktivní design

Hodnocení: 1x
  • 4

Tvoříte zajímavý web nebo aplikaci? Jste přesvědčeni, že to bude užitečný a funkční produkt, potřebujete však hlavně docílit toho, aby jej lidé vůbec objevili, aby pro ně byla radost jej používat a aby se k němu často vraceli? Aby byl váš design skutečně efektivní a atraktivní, musíte poznat nejen estetická ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88483
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stephen Anderson: Přitažlivý interaktivní design koupíte i tady

Specifikace Stephen Anderson: Přitažlivý interaktivní design

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 337 Kč

Jak docílit, aby vaše produkty lidé vnímali jako atraktivní? Aby byl váš design skutečně efektivní, musíte poznat nejen estetická a grafická pravidla, ale především lidské vnímání, chování a rozhodování. ... a dál?

Produkt Stephen Anderson: Přitažlivý interaktivní design

Stephen Anderson: Přitažlivý interaktivní design - parametry

Název produktu: Stephen Anderson: Přitažlivý interaktivní design
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 337 Kč
Maximální cena: 474 Kč
Ušetríte až: 137 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tvoříte zajímavý web nebo aplikaci? Jste přesvědčeni, že to bude užitečný a funkční produkt, potřebujete však hlavně docílit toho, aby jej lidé vůbec objevili, aby pro ně byla radost jej používat a aby se k němu často vraceli? Aby byl váš design skutečně efektivní a atraktivní, musíte poznat nejen estetická a grafi cká pravidla, ale především lidské vnímání, chování a rozhodování.

Zkušený designér a znalec psychologie uživatelů vám na desítkách příkladů a rozhovorů z praxe představí obecně platná pravidla, která jsou klíčem k úspěchu. ť už je vaším cílem cokoli, kde do hry vstupuje interakce s lidským faktorem, zajistíte svému návrhu nejen funkčnost, ale i spolehlivost a příjemnost při používání, odolnost vůči chybám a zejména přetrvávající dojem užitečnosti a významnosti pro příjemce. Publikace: Přitažlivý interaktivní design-Jak vytvářet uživatelsky přívětivé produkty - Jak vytvářet uživatelsky přívětivé produkty - Stephen P. Anderson. Jak docílit, aby vaše produkty lidé vnímali jako atraktivní? Aby

byl váš design skutečně efektivní, musíte poznat nejen estetická a

grafická pravidla, ale především lidské vnímání, chování a

rozhodování. Zkušený designér vám představí obecně platná pravidla,

která jsou klíčem k úspěchu. Ať už tvoříte rozhraní aplikace nebo

webové stránky, bude váš návrh nejen funkční, ale i spolehlivý a

příjemný a významný pro příjemce. Publikace: Přitažlivý interaktivní design-Jak vytvářet uživatelsky přívětivé produkty - Jak vytvářet uživatelsky přívětivé produkty - Stephen P. Anderson.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.