Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Štěpán Trunec, Tomáš Kácha: Autodesk Architectural Desktop

Knihy

Štěpán Trunec, Tomáš Kácha: Autodesk Architectural Desktop

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Autodesk Architectural Desktop - Tomáš Kácha;Štěpán Trunec. Přejděte od čárového kreslení v AutoCADu k tvorbě informačního modelu Autodesk Architectural Desktop je modifikace AutoCADu pro architekty a stavební projektanty. Obsahuje nejen kompletní AutoCAD, ale také stavební objekty (stěny, dveře, prvky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Štěpán Trunec, Tomáš Kácha: Autodesk Architectural Desktop koupíte i tady

Specifikace Štěpán Trunec, Tomáš Kácha: Autodesk Architectural Desktop

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 275 Kč

Kniha vás seznámí s prostředím programu, se základy kreslení různých typů objektů (stěny, dveře, schodiště, podkroví ap.) až po vytváření koncepčních modelů, práci s materiálem a tvorbu dokumentace. Část VIZ Render obsahuje seznámení s funkcemi, parametry a prostředím programu VIZ Render a také vás provede příkladem jednoduché vizualizace. ... a dál?

Produkt Štěpán Trunec, Tomáš Kácha: Autodesk Architectural Desktop

Štěpán Trunec, Tomáš Kácha: Autodesk Architectural Desktop - parametry

Název produktu: Štěpán Trunec, Tomáš Kácha: Autodesk Architectural Desktop
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 275 Kč
Maximální cena: 994 Kč
Ušetríte až: 719 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Autodesk Architectural Desktop - Tomáš Kácha;Štěpán Trunec. Přejděte od čárového kreslení v AutoCADu k tvorbě informačního modelu Autodesk Architectural Desktop je modifikace AutoCADu pro architekty a stavební projektanty. Obsahuje nejen kompletní AutoCAD, ale také stavební objekty (stěny, dveře, prvky fasád, schodiště atd.) a knihovny těchto stavebních prvků k vytváření stavební dokumentace a nástroje pro práci s nimi. Protože Architectural Desktop není postaven na českých normách a místních zvyklostech stavební dokumentace, je vhodné doplnit jej o nástavbu CADKON-DT+, která úpravy podle ČSN, česká nastavení a stavební objekty – stejně jako kniha – plně zohledňuje. Pro zvládnutí kreslení, vizualizace a veškerých dalších technik volí kniha adekvátní „vizuální“ přístup: výklad je bohatě opatřen přesně zaměřenými obrázky (z ovládacího prostředí programu i aktuálními ukázkami výkresů) a postupy krok za krokem, které jsou v textu číslovány, aby čtenář mohl sledovat každý úkon a jeho účinky na výkrese. Z obsahu vybíráme: - Pracovní prostředí, spuštění aplikace, prvky prostředí a volání funkcí - Nový výkres, nastavení měřítka a hladin - Systém zobrazování, správce zobrazení a přepisy vlastností zobrazení - Kreslení stěn, vynesení obvodových stěn, příčky, obloukové stěny, pilíře - Okna, kreslení, úpravy, styly, kopírování vlastností a stylů - Dveře, otvory, schodiště, zábradlí, desky - Správa podlaží, definice a změna podlaží objektu - Suterén, podkroví, střecha, lodžie - Tipy a triky - VIZ Render, nástrojové palety - Práce s kamerou a materiály, speciální efekty a fyzikální vlastnosti - Využití světla, fotometrická světla, svítící materiály Autoři tedy seznámí čtenáře nejprve s pracovním prostředím a nastavením Architectural Desktopu, pokračují kreslením půdorysu podlaží, vynášením stěn a dalších konstrukcí, vysvětlí použití podlaží na výkresech suterénu a podkroví. V druhé části s nimi poznáte prostředí a možnosti aplikace VIZ Render a na příkladech si vyzkoušíte práci se světly, materiály a dalšími parametry, důležitými pro zvládnutí architektonické vizualizace. V knize najdete také barevnou obrazovou přílohu ukazující možnosti práce s programem v neokleštěné kráse. V průběhu celé knihy se přesvědčíte, že s Architectural Desktopem již není AutoCAD jen elektronickým „kreslicím prknem“, ale skutečným informačním modelem stavby, z něhož můžete získat různé fáze stavební dokumentace: od studie po výkazy. Na přiloženém CD najdete vzorové soubory DWG ke každé kapitole, na nichž si můžete zkontrolovat správnost prováděných postupů. O autorech: Štěpán Trunec, absolvent fakulty architektury ČVUT, zodpovídá za oblast vývoje a podpory softwaru pro architekturu ve firmě AB Studio. Pracuje s programem AutoCAD od verze 10, má bohaté zkušenosti s vývojem CAD-aplikací, jejich implementací i školením. Je spoluautorem učebnic CAKON-K a Architectural Desktop R3. Tomáš Kácha, absolvent stavební fakulty ČVUT, působí na pozici obchodního specialisty a product m


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.