Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stella Nangonová: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Stella Nangonová: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice

Hodnocení: 6x
  • 3.16667

Publikace: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice - Nangonová;Peprník. Nové, upravené a rozšířené vydání s klíčem. Učebnice je určena začátečníkům a svou koncepcí je vhodná i pro samouky. Text je rozdělen do 16 lekcí a všechny (až na tři opakovací) se skládají ze čtyř částí. První část obsahuje základní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stella Nangonová: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Stella Nangonová: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 263 Kč

Nové, upravené a rozšířené vydání s klíčem. Učebnice je určena začátečníkům a svou koncepcí je vhodná i pro samouky. Text je rozdělen do 16 lekcí a všechny (až na tři opakovací) se skládají ze čtyř čá ... a dál?

Produkt Stella Nangonová: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice

Stella Nangonová: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice - parametry

Název produktu: Stella Nangonová: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 263 Kč
Maximální cena: 335 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Publikace: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice - Nangonová;Peprník. Nové, upravené a rozšířené vydání s klíčem. Učebnice je určena začátečníkům a svou koncepcí je vhodná i pro samouky. Text je rozdělen do 16 lekcí a všechny (až na tři opakovací) se skládají ze čtyř částí. První část obsahuje základní texty pojednávající o běžném životě, druhá dialogy. Třetí část se zabývá fonetikou, to znamená výslovností hlásek, intonací a rytmem. Čtvrtá část rozvíjí jazykové dovednosti, tj. poslech, konverzaci, čtení a psaní. Velký důraz autoři kladou na rovnoměrné rozvíjení všech jazykových dovedností, na rozvíjení slovní zásoby, mluvnice i fonetiky, ale také na opakování probírané látky. Slovní zásoba je vybrána záměrně tak, aby si uživatelé učebnice osvojili fráze potřebné v běžných životních situacích. Nácvik mluvnice pojali komunikativně, to znamená formou rozhovorů, což vede k praktickému zvládnutí jazyka. Co je ponecháno z předešlého vydání - srozumitelný výklad mluvnice na české bázi - rodina Prokopova, která se stala symbolem úspěšné a stále žádané učebnice. Co je změněno - učebnice má nové ilustrace a novou grafickou úpravu - základní texty a dialogy jsou aktualizovány - většina cvičení dostala komunikativní charakter - fonetická cvičení jsou podstatně a systematickým způsobem rozšířena - učebnice obsahuje soubor poslechových cvičení a jejich přepis - učebnice rozvíjí další jazykové dovednosti kromě poslechu, tj. konverzaci, čtení a psaní - do učebnice je zařazen přehled probrané gramatiky a kontrolní testy - klíč se stal součástí učebnice. Učebnici doplňuje CD se zvukovou nahrávkou textů a cvičení označených symbolem pro poslech. Zvládnutí prvního dílu učebnice vede podle kritérií stanovených společným evropským referenčním rámcem k dosažení stupně A2, s přesahem do úrovně B1 v některých dovednostech. Publikace: Angličtina pro jazykové školy I. - Nová - Učebnice - Nangonová;Peprník. Angličtina pro jazyk. šk.I. 2v - nové upravené vydání - FORTUNA - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 360 str. - I Stella NangonováOdesíláme 18.10.2012nové upravené vydáníFORTUNA 2007Kniha, čeština, 360 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.