Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stella Maidment, L. Roberts: Happy Street 3rd Edition 2

Učebnice/Odborná literatura

Stella Maidment, L. Roberts: Happy Street 3rd Edition 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit. Happy Series NEW 3. vydání pro děti ve věku 6-11 let  /A0-A1/ Nové, 3. vydání úspěšné učebnicové řady pro děti na 1. stupni ZŠ pro výuku od 1. do 4. třády založené na příběhu rodiny, myšek  a kocoura Otty. Inovovaná cvičení, kulturní sekce, nová generace iTools, nové video včetně animovaných příběhů. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stella Maidment, L. Roberts: Happy Street 3rd Edition 2 koupíte i tady

Specifikace Stella Maidment, L. Roberts: Happy Street 3rd Edition 2

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 201 Kč

Happy Street je úspěšná řada učebnic pro děti, které už jsou schopny začít číst a psát v angličtině. V učebnicích Happy Street děti pronikají do světa postav známých z Happy House v širším kontextu a poznávají také souseda Grega a jeho pejska Flossy Pracovní sešit obsahuje: jednu stranu cvičení ke každé straně z učebnice strany s mezipředmětovými vztahy využívající zalostí a dovedností z jiných předmětů v anglickém jazyce a strany s příběhy "Colin in Computerland", kde děti zužitkují získané jazykové » ... a dál?

Produkt Stella Maidment, L. Roberts: Happy Street 3rd Edition 2

Stella Maidment, L. Roberts: Happy Street 3rd Edition 2 - parametry

Název produktu: Stella Maidment, L. Roberts: Happy Street 3rd Edition 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 201 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit. Happy Series NEW 3. vydání pro děti ve věku 6-11 let  /A0-A1/ Nové, 3. vydání úspěšné učebnicové řady pro děti na 1. stupni ZŠ pro výuku od 1. do 4. třády založené na příběhu rodiny, myšek  a kocoura Otty. Inovovaná cvičení, kulturní sekce, nová generace iTools, nové video včetně animovaných příběhů. - učebnice, pracovní sešit s audio CD, metodická příručka v češtině, DVD, Itools, Top-Up Resource Pack, webová stránka  - učebnice s novými sekcemi Culture v Happy House i Happy Street (In Britain), ( motivující učebnice se systematickým přístupem, Take home English - zábavné aktivity na doma ke společnému procvičování, anglicko-české slovníčky, pokyny v angličtině a češtině pro snadnější pochopení úkolů, přehled kompetencí a cílů k jednotlivým dílům série) - první díl založen na audioorální přístupu - děti nečtou ani nepíší (Happy House 1) - pracovní sešit s audio CD s kompletními nahrávkami písniček, říkanek a příběhů doplněný o slovníček, vystřihovánky a přehled kompetencí - metodické příručky v češtině s návody krok za krokem pro každou vyučovací hodinu ( perfektní návaznost učiva v rámci všech čtyř dílů a kompletní pokrytí úrovně A1 bez přesahu do minulého, výhradně audioorální výuky v 1. třídě, iTools nové generace usnadňující organizaci a přípravu hodin, navíc stránky se systematickou připravou k testování - Happy Street 1 a 2, efektivní budování počátků čtení a psaní v sekcích Reading intro Writing - Happy Street 1 a 2, nové DVD ke každému dílu ) - NEW nová webová stránka www.oup.com/elt/happystreet plná her a aktivit k procvičování ( určená pro učitele , žáky i rodiče - interaktivní procvičování slovní zásoby, mluvnických jevů a slovních obratů, navíc cvičení se specifickou přípravou k testování ) - NEW systematická příprava na testování - jedna stránka specifických cvičení ke každé lekci ( Happy Street 1-2) - posílení čtenářských dovedností a nácvik psaní v sekcích Reading infoWriting ( Happy Street) formou e-mailů psaných kamarádu Gregovi - pravidelné posilování mezipředmětových vztahů v sekcích Cross-curricular links - NEW Reálie - sekce k jednotlivým svátkům v zadní části učebnice (Chrismas, Easter, Halloween) - úprava a zkrácení učiva výhradně na úroveň A1 ( Happy Street 2 - zkráceno o lekci) - NEW zcela nové DVD (ke každému dílu učebnice zvlášť, kulturní klipy přinášející autentickou angličtinou do hodin, možnost použití titulků, zcela nové animované příběhy pro oživení hodin a posílení motivace) - NEW nové generace iTools tzv. Book on screen ( - pro efektivní práci v hodině a urychlení přípravy na vyučování , kompletní obsah učebnice a pracovního sešitu v digitální podobě, všechny audionahrávky integrované na konktétních stránkách, veškeré klíče ke cvičením, jedna interaktivní aktivita na stránku pro zapojení žáků, vestavěné nástroje umožňují např. zvětšovat, popisovat, zakrývat text apod., interaktivní tabulky (fonetika, abeceda, čísla), integrované animované příběhy z DVD /Happy House - Mouse stories, Happy Street -


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.