Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stanislav Štech, Jana Zapletalová: Úvod do školní psychologie

Učebnice/Odborná literatura

Stanislav Štech, Jana Zapletalová: Úvod do školní psychologie

Hodnocení: 1x
  • 4

Úvod do školní psychologie - Jana Zapletalová, Stanislav Štech. V našich podmínkách první a jedinečná publikace, která představuje úvod do problematiky školní psychologie a připravuje půdu pro další prakticky a speciálně orientované publikace. Kniha uvádí čtenáře do školní psychologie jako do relativně mladého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Úvod do školní psycholo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stanislav Štech, Jana Zapletalová: Úvod do školní psychologie koupíte i tady

Specifikace Stanislav Štech, Jana Zapletalová: Úvod do školní psychologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 171 Kč

V našich podmínkách první a jedinečná publikace, která představuje úvod do problematiky školní psychologie a připravuje půdu pro další prakticky a speciálně orientované publikace. Kniha uvádí čten ... a dál?

Produkt Stanislav Štech, Jana Zapletalová: Úvod do školní psychologie

Stanislav Štech, Jana Zapletalová: Úvod do školní psychologie - parametry

Název produktu: Stanislav Štech, Jana Zapletalová: Úvod do školní psychologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 178 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Úvod do školní psychologie - Jana Zapletalová, Stanislav Štech. V našich podmínkách první a jedinečná publikace, která představuje úvod do problematiky školní psychologie a připravuje půdu pro další prakticky a speciálně orientované publikace. Kniha uvádí čtenáře do školní psychologie jako do relativně mladého psychologického oboru a současně subprofese. Stručně ilustruje historii školní psychologie ve světě i u nás a vystihuje její specifika. Podrobně se zabývá vztahy školního psychologa s ředitelem školy, s učiteli, s třídou, s jednotlivými žáky i jejich rodiči. Důraz je kladen na analýzu a teoretizaci praktických zkušeností – ať už z empirických sond, nebo ze zkušeností autorů. Poslední část předkládá vybrané metodické postupy s ukázkami. Přílohy obsahují důležité texty pro praxi: Etický kodex školního psychologa a Standardy práce školního psychologa. Kniha je určená školním psychologům, školním speciálním pedagogům, poradenským psychologům, ředitelům škol, učitelům a studentům pedagogiky a psychologie, ale i rodičům. Prof. PhDr. Stanislav Štech, CSc., je profesor pedagogické psychologie (PedF UK), od r. 1998 člen výboru AŠP SR a ČR. PhDr. Jana Zapletalová má dvanáctiletou praxi školní psycholožky na SŠ, od r. 2002 je ředitelkou IPPP ČR a rovněž je členkou a bývalou předsedkyní výboru AŠP SR a ČR. Úvod do školní psychologie - Jana Zapletalová, Stanislav Štech od nakladatelství v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.