Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Stanislav Motl: Cesty za oponu času 4 - Šifra Karla IV.

Učebnice/Odborná literatura

Stanislav Motl: Cesty za oponu času 4 - Šifra Karla IV.

Hodnocení: 1x
  • 4

Cesty za oponu času 4 - Šifra Karla IV. - Motl Stanislav Ztracený poklad Karlovy univerzity a další příběhy z blízké i vzdálené minulostiUž před mnoha lety jsem napsal, že záhady jsou věčným ohněm mládí. Snaha odkrývat nejrůznější tajemství nás provází už od dětství. Člověk, který si tuto vlastnost uchová i v dalších ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Stanislav Motl: Cesty za oponu času 4 - Šifra Karla IV. koupíte i tady

Specifikace Stanislav Motl: Cesty za oponu času 4 - Šifra Karla IV.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 211 Kč

Už před mnoha lety jsem napsal, že záhady jsou věčným ohněm mládí. Snaha odkrývat nejrůznější tajemství nás provází už od dětství. Člověk, který si tuto vlastnost uchová i v dalších letech, dostává od Života jedinečnou šanci. Stále v něm totiž zůstává duše dychtivého kluka, dychtivé dívky. Stále se dovede těšit na příští dny. Dovede se radovat i ze zdánlivých maličkostí. Lépe pak potlačuje nástrahy dnešní podivné doby. Ať už jde například o smutek, rozmrzelost, pocity beznaděje, pomluvy, zášť druhých. Tato » ... a dál?

Produkt Stanislav Motl: Cesty za oponu času 4 - Šifra Karla IV.

Stanislav Motl: Cesty za oponu času 4 - Šifra Karla IV. - parametry

Název produktu: Stanislav Motl: Cesty za oponu času 4 - Šifra Karla IV.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 88 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cesty za oponu času 4 - Šifra Karla IV. - Motl Stanislav Ztracený poklad Karlovy univerzity a další příběhy z blízké i vzdálené minulostiUž před mnoha lety jsem napsal, že záhady jsou věčným ohněm mládí. Snaha odkrývat nejrůznější tajemství nás provází už od dětství. Člověk, který si tuto vlastnost uchová i v dalších letech, dostává od Života jedinečnou šanci. Stále v něm totiž zůstává duše dychtivého kluka, dychtivé dívky. Stále se dovede těšit na příští dny. Dovede se radovat i ze zdánlivých maličkostí. Lépe pak potlačuje nástrahy dnešní podivné doby. Ať už jde například o smutek, rozmrzelost, pocity beznaděje, pomluvy, zášť druhých….Tato kniha je určena především těmto lidem. Lidem, které vzrušuje snaha dohlédnout i daleko za obzor. Lidem, které vzrušuje snaha – v ě d ě t! Budete číst o výjimečných jedincích, kteří ještě i mnoho let po své smrti dovedou inspirovat druhé. Třebaže na ně historie z těch či oněch důvodů třeba i zapomněla. Najdete zde příběhy, které, obrazně řečeno, semlela nemilosrdná kola Osudu. Poznáte statečné muže i ženy, kteří pro svou víru, pro své přesvědčení, dokázali nasadit třeba i své vlastní životy. Stanete se svědky událostí, které jsou stále obestřeny záhadami, tajemstvím.V této knize najdete kapitoly:Příběh moravského MojžíšeJasnovidná paní EmilieVraždy z milostiŽivý mrtvýSilnější než strachLev z MünsteruObětovaní lidéZabijte Edvarda Beneše!Ztracený Máchův MájA kromě nich dalších 19 příběhů plných tajemství z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Historické osobnosti | České a slovenské osobnosti od EMINENT naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.