Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Stanislav Kratochvíl, Vladimír Jiránek: Sex: Starosti a radosti - Sexuální hry pro muže a ženy

Knihy naučná literatura

Stanislav Kratochvíl, Vladimír Jiránek: Sex: Starosti a radosti - Sexuální hry pro muže a ženy

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Sex: starosti a radosti - Sexuální hry pro muže a ženy - Stanislav Kratochvíl. Autor se snaží čtenáři pomoci k hlubšímu porozumění vlastním i partnerovým očekáváním v oblasti sexuality, k pochopení, jak každý z nich sex prožívá. Chce podpořit schopnost partnerů si vzájemně sdělovat svá přání, radost i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Stanislav Kratochvíl, Vladimír Jiránek: Sex: Starosti a radosti - Sexuální hry pro muže a ženy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 217 Kč

Autor se snaží čtenáři pomoci k hlubšímu porozumění vlastním i partnerovým očekáváním v oblasti sexuality, k pochopení, jak každý z nich sex prožívá. Chce podpořit schopnost partnerů si vzájemně sdělo ... a dál?

Produkt Stanislav Kratochvíl, Vladimír Jiránek: Sex: Starosti a radosti - Sexuální hry pro muže a ženy

Stanislav Kratochvíl, Vladimír Jiránek: Sex: Starosti a radosti - Sexuální hry pro muže a ženy - parametry

Název produktu: Stanislav Kratochvíl, Vladimír Jiránek: Sex: Starosti a radosti - Sexuální hry pro muže a ženy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 217 Kč
Maximální cena: 235 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Sex: starosti a radosti - Sexuální hry pro muže a ženy - Stanislav Kratochvíl. Autor se snaží čtenáři pomoci k hlubšímu porozumění vlastním i partnerovým očekáváním v oblasti sexuality, k pochopení, jak každý z nich sex prožívá. Chce podpořit schopnost partnerů si vzájemně sdělovat svá přání, radost i obavy a nejistoty. K tomu využívá ukázky z výpovědí klientů a z deníkových záznamů při párové terapii pacientů. Zaměřuje se přitom na radostné prožívání sexuality ve všech jejích složkách zahrnujících nejen vzrušující doteky, pohlavní spojení a orgasmus, ale i citový vztah, důvěrnost a duševní porozumění. Knihu uvítají čtenáři, kteří chtějí zdokonalit svůj sexuální život a získat z něj co nejvíce radosti pro sebe i pro svého partnera, a také ti, kdo mají ve svém sexuálním životě potíže, teda partneři, kteří si spolu „sexuálně nerozumějí“ a chtěli by to napravit. Publikace: Sex: starosti a radosti - Sexuální hry pro muže a ženy - Stanislav Kratochvíl. Sexuální hry pro muže a ženy - Triton - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 248 str. - ISBN: 978-80-7387-084-3 - Kniha Stanislav Kratochvíl; Vladimír JiránekSexuální hry pro muže a ženyTriton 2008Kniha, čeština, 248 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.