Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Šrí Dhjánjógí Madhusúdandásdží: Světlo meditace

Knihy

Šrí Dhjánjógí Madhusúdandásdží: Světlo meditace

Hodnocení: 1x
  • 4

Původní monografie známého politologa otvírá pohled na neznámou oblast politické vědy. Je první prací, která umožní českému čtenáři seznámit se s oborem, jenž má dnes již stoletou historii a přednáší se na řadě vysokých škol na západ i na východ od naší země. Těžiště knihy je ve vysvětlení základních pojmů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Šrí Dhjánjógí Madhusúdandásdží: Světlo meditace koupíte i tady

Specifikace Šrí Dhjánjógí Madhusúdandásdží: Světlo meditace

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 200 Kč

Kniha je určena všem zájemcům o meditaci a východní spiritualitu, zejména pak adeptům kundaliní-mahájógy. ... a dál?

Produkt Šrí Dhjánjógí Madhusúdandásdží: Světlo meditace

Šrí Dhjánjógí Madhusúdandásdží: Světlo meditace - parametry

Název produktu: Šrí Dhjánjógí Madhusúdandásdží: Světlo meditace
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 200 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Původní monografie známého politologa otvírá pohled na neznámou oblast politické vědy. Je první prací, která umožní českému čtenáři seznámit se s oborem, jenž má dnes již stoletou historii a přednáší se na řadě vysokých škol na západ i na východ od naší země. Těžiště knihy je ve vysvětlení základních pojmů a obeznámení čtenářů s dosaženými výsledky v oboru. Politický člověk je zkoumán z hlediska jeho biologických pudů, zájmů, potřeb i postojů. Zvláštní pozornost je věnována otázkám zdrojů a povahy agrese, tolerance i altruismu v politickém chování. Velkou pozornost přitáhne kapitola věnovaná psychologii politického profesionála - tedy psychologii politického vůdce, významu i charakteristice touhy po moci u politiků a státníků a typologii politiků, tato kapitola též obsahuje informaci o psychohistorii a psychobiografii. Stranou pozornosti autora nezůstala ani psychologie veřejnosti a skupin, včetně nejstaršího tématu politické psychologie, kterým je bezesporu psychologie davu. (učení kundaliní-mahájógy) Autor Šrí Dhjánjógí Madhusúdandásdží byl první indický jógin, který veřejně předával instrukce k praxi kundaliní-mahájógy a prováděl rituální iniciaci (šaktipáta) probuzení kundaliní, tj. tzv. hadí síly. V úvodu čtenář najde jeho kratší text Jóga-dípiká (Osvětlení jógy), dále podrobné praktické rady k meditaci i zkušenosti žáků. Předmluva Jyoti. Publikace: Světlo meditace - Učení kundaliní-mahájógy - Šrí Dhjánjógí M Mahárádž. Kniha je určena všem zájemcům o meditaci a východní spiritualitu,

zejména pak adeptům kundaliní-mahájógy. Publikace: Světlo meditace - Učení kundaliní-mahájógy - Šrí Dhjánjógí M Mahárádž.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.