Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sprechen Sie Deutsch? 1.

Učebnice/Odborná literatura

Sprechen Sie Deutsch? 1.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Sprechen Sie Deutsch 1 -učebnice - Dusilová Doris. Učebnice Sprechen Sie Deutsch? procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustucvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislovní zásobu. Díky učebnici se studentidozví o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.13143

Jaké má kniha
Sprechen Sie Deutsch? 1.
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sprechen Sie Deutsch? 1. koupíte i tady

Specifikace Sprechen Sie Deutsch? 1.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 231 Kč

Spojuje výhody tradičních a moderních učebnic. Nabízí přehledný výklad gramatiky, širokou škálu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis a slovní zásobu, náměty k mluvenému a psanému projevu. ... a dál?

Produkt Sprechen Sie Deutsch? 1.

Sprechen Sie Deutsch? 1. - parametry

Název produktu: Sprechen Sie Deutsch? 1.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 231 Kč
Maximální cena: 375 Kč
Ušetríte až: 144 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Sprechen Sie Deutsch 1 -učebnice - Dusilová Doris. Učebnice Sprechen Sie Deutsch? procvičuje všechny jazykové dovednosti, to je čtení, psaní, mluvení a poslech.V učebnici naleznete přehledný výklad gramatiky, spoustucvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis čislovní zásobu. Díky učebnici se studentidozví o historii a reáliích německymluvících zemí. První díl je určen úplnýmzačátečníkům. Obsah učiva a jehouspořádání umožňují dosaženíúrovně A2 podle Společného evropskéhoreferenčního rámce.Součástí učebnic je:pracovní sešit s klíčemmapová přílohapřehled probrané gramatikyslovníkUčebnicový komplet Sprechen Sie Deutsch? se skládá z:učebnicekazetykniha pro učitelePrvní díl je doplněn metodickoupříručkou a multimediálním programem na CD-ROM. Učebnice bylaschválena MšMT ČR k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy jakosoučást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět německý jazyk. Publikace: Sprechen Sie Deutsch 1 -učebnice - Dusilová Doris. Spojuje výhody tradičních a moderních učebnic. Nabízí přehledný výklad gramatiky, širokou škálu cvičení na mluvnici, výslovnost, pravopis a slovní zásobu, náměty k mluvenému a psanému projevu. Obsahuje rovněž pracovní sešit, mapy, slovníky a přehled gramatiky. Učebnicový soubor Sprechen Sie Deutsch? se skládá z vlastní žákovské učebnice, audio CD nebo kazet a knihy pro učitele. První díl je doplněn metodickou příručkou a multimediálním programem na CD-ROMu. Učebnice byla schválena MŠMT ČR k zařazení do seznamu učebnic pro střední školy jako součást ucelené řady učebnic pro vyučovací předmět německý jazyk. Obsah učiva a jeho uspořádání, metody a formy práce v 1. díle umožňují dosažení referenční úrovně A2 podle Společného evropského referenčního rámce. První díl je určen úplným začátečníkům. V rámci morfologie je zakončen výkladem a procvičením préterita a perfekta. V oblasti lexikální je student vybaven základní slovní zásobou z nejdůležitějších okruhů běžné konverzace v rozsahu 840 slov. Autor: kolektiv autorů; Učebnice němčiny pro střední a jazykové školy; lze doplnit audiokazetami. Doris DusilováUčebnice němčiny pro střední a jazykové školyPolyglotKniha, němčina, 296 stran poslední 4 ks


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.