Source Widepac 3
Source Widepac 3

TOP 4
Source Widepac 3

od 680 Kč
  Classic Widepac nastavuje nový standard v hydrataci Patentovaný široký otvor Wideslide ™ usnadňuje plnění, čištění a vypouštění vaku jednodušeji než kdy předtím - a je 100% nepropustný. Všechny SOURCE Hydration Systemy jsou díky své jedinečné technologii GlassLike ™ a GrungeGuard ™ snadné na údržbu a péči. Voda uložená v SOURCE Widepac chutná skvěle - bez plastové pachuti díky naší technologii TasteFree ™! Snadná péče a nízká údržba -…
Ferrino.cz
Za dopravu 89 Kč Skladem
680 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Source Widepac 3
Výrobce: Source
Minimální cena: 680 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetříte až: 319 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

 

Classic Widepac nastavuje nový standard v hydrataci

Patentovaný široký otvor Wideslide ™ usnadňuje plnění, čištění a vypouštění vaku jednodušeji než kdy předtím - a je 100% nepropustný.

Všechny SOURCE Hydration Systemy jsou díky své jedinečné technologii GlassLike ™ a GrungeGuard ™ snadné na údržbu a péči. Voda uložená v SOURCE Widepac chutná skvěle - bez plastové pachuti díky naší technologii TasteFree ™!

Snadná péče a nízká údržba - Technologie Glass-Like ™ kombinovaná s technologií Grunge-Guard ™ představuje novou generaci v hydratačních systémech, kde již není třeba pravidelné čištění! Jednoduše naplňte vodou a pijte znovu a znovu bez zvláštní péče. Voda zůstane čerstvá po celé dny i týdny. Technologie Glass-Like ™  je o 2000% hladší než standardní filmy TPU, takže prakticky žádný rozdíl od samotného skla. Tato vícevrstvá fólie z polyethylenu, vyrobená v souladu s technologií SOURCE Glass-Like ™, zabraňuje vytváření biofilmů, takže systém je prakticky samočistící. Technologie GrungeGuard ™ -zabraňuje růstu bakterií na vaku a pitné trubici po dobu životnosti systému. Technologie využívá antimikrobiální látku registrovanou FDA a EPA. Systém Taste-Free ™ - Naše koextrudované PE fólie si zachovávají čistou chuť s absolutně žádnou plastovou pachutí, a to i v průběhu času. (Bez BPA a ftalátu.)

Widepac Closure (US patent č. 7,648,276, B2) - Původní uživatelsky přívětivý Widepac ™ Slide Closure se širokým otevíráním, umožňuje snadné plnění, čištění, vypouštění a vkládání ledu. Vzduchotěsné těsnění. 

 

SOURCE Widepac Vlastnosti SQC ™ - SOURCE Quick Connect (kompatibilní s QMT)

Umožňuje jednoduché upevnění filtrů, SOURCE UTA, ventily a další hydratační příslušenství.

Ventil Helix ™

ZDVIHOVÝ VENTIL s vysokým průtokem - bez kapání nebo netěsnosti. Jemný tlak na silikonový náústek otevře ventil. Při přepravě zavřete bezpečnostní uzávěr otočením ventilu.

Dirt Shield ™ - kryt ventilu - Chrání ventil na pití před špínou, pískem, prachem, blátem a jiným znečištěním. ZDROJ Hydrační materiály
  • Chuť a bez zápachu -Trojvrstvá PE fólie s antimikrobiálním činidlem
  • Koextrudovaná trubice
  • PP, PE & POM vstřikoval plastové díly
  • Silikonová náustka

 

  • Rozměry: 21,5 x 42,5 cm
  • Hmotnost: 185 g
  • Objem: 3 l
Tento hydrovak Widepac 3 l od společnosti Source vám poskytne prostor pro dostatečné množství tekutin na celodenní trek. Hydrovak Source Widepac 3 l na vodu s uzávěrem Widepac umožňuje velmi jednoduché plnění a snadné čištění. K tomu účelu můžete použít originální sadu, ale lze jej vyčistit snadno rukou. Hlavní přednosti hydrovaku:  vak a vodu Source Widepack – inovativní design se širokým vstupem, který zajišťuje snadné plnění, vypouštění a čištění; umožňuje i vkládání ledu dovnitř vaku ventil Source Helix – je vyrobený ze silikonu a na skus měkký a tak umož

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.