Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen SoftPress Jak využívat Windows XP - Curt Simmons

Učebnice/Odborná literatura

SoftPress Jak využívat Windows XP - Curt Simmons

Hodnocení: 1x
  • 4

Naučte se, jak používat tento důmyslný operační systém s lehkostí a využijte mnoho možností, které činí systém XP efektivním a skálopevným výpočetním prostředím. Seznamte se s obrovskými možnostmi, například v síťové práci doma a v malé kanceláři, při práci s programem Windows Media Player, v bezpečnosti systému a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SoftPress Jak využívat Windows XP - Curt Simmons

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 202 Kč

Zjistíte co všechno můžete dělat s tímto oblíbeným operačním systémem, včetně vytváření filmů a přehrávání hudby. Zvládněte všechny nové nástroje systému jako jsou vytváření sítí v kancelářích i doma, ... a dál?

Produkt SoftPress Jak využívat Windows XP - Curt Simmons

SoftPress Jak využívat Windows XP - Curt Simmons - parametry

Název produktu: SoftPress Jak využívat Windows XP - Curt Simmons
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 202 Kč
Maximální cena: 206 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Naučte se, jak používat tento důmyslný operační systém s lehkostí a využijte mnoho možností, které činí systém XP efektivním a skálopevným výpočetním prostředím. Seznamte se s obrovskými možnostmi, například v síťové práci doma a v malé kanceláři, při práci s programem Windows Media Player, v bezpečnosti systému a osobní ochrany. Vyzkoušejte správu souborů a složek, hledání a seskupování na Hlavním panelu s vizuálně jednodušším designem. Využijte komunikaci pomocí textových zpráv, hlasu či obrazu s programem Windows Messenger. Vyzkoušejte zobrazování, ukládání a správu digitálních fotografií pomocí složky Obrázky. Poznejte rychlou změnu vlastních nastavení pracovní plochy pomocí rychlého přepínání uživatelů. Kniha Jak využívat Windows XP vám pomůže rychleji dosáhnout víc, než byste si představili. Uvnitř se naučíte, jak: efektivně pracovat v prostředích Home i Professional nastavit pracovní plochu systému XP a pracovat s Ovládacími panely systému XP používat inovativní možnosti prohlížeče

Internet Explorer 6 a Průvodce instalací sítě získat přístup a spustit virtuální pracovní plochu pomocí nástroje Vzdálená plocha a vzdáleného přístupu zaznamenat, editovat spravovat a sdílet domácí filmy pomocí programu Windows Movie Maker přehrát disky DVD, ukládat digitální hudbu nebo vypalovat disky CD pomocí programu Windows Media Player naplno využít větší možnosti sítí pracovat s mostovými sítěmi, vytvářet firewally a používat nové prvky pro bezpečnost hrát hry s větší stabilitou a podpůrnými prvky poznat výhody generačního kódu systému Windows 2000 Jak využívat Windows XP - Curt Simmons od authora Curt Simmons a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Zjistíte co všechno můžete dělat s tímto oblíbeným operačním systémem, včetně vytváření filmů a přehrávání hudby. Zvládněte všechny nové nástroje systému jako jsou vytváření sítí v kancelářích i doma, větší bezpečnost a zlepšené prohlížení webu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.