Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sociální správa

Učebnice/Odborná literatura

Sociální správa

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka pro studující sociálních, právních a příbuzných oborů i pro profesionály v oblasti sociální práce, sociální správy a státní správy podává obecnou teorii sociální správy i popis současných úkolů a institucionálního zajištění v této oblasti u nás a ve světě, zejména v EU. Vysvětluje, jak u nás funguje správa ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Sociální správa
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sociální správa koupíte i tady

Specifikace Sociální správa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 341 Kč

Příručka podává obecnou teorii sociální správy i popis současných úkolů a institucionálního zajištění v této oblasti u nás a ve světě, zejména v EU. ... a dál?

Produkt Sociální správa

Sociální správa - parametry

Název produktu: Sociální správa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 341 Kč
Maximální cena: 475 Kč
Ušetríte až: 134 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka pro studující sociálních, právních a příbuzných oborů i pro profesionály v oblasti sociální práce, sociální správy a státní správy podává obecnou teorii sociální správy i popis současných úkolů a institucionálního zajištění v této oblasti u nás a ve světě, zejména v EU. Vysvětluje, jak u nás funguje správa zaměstnanosti, zdravotní správa, sociální pojištění a podpora, pomoc a služby, a které orgány se na nich podílejí a jakými předpisy. Druhé, rozšířené a přepracované vydání v obecné části pojednává o subjektech sociální správy, jejím postavení, výstavbě a výkonu, financování a řízení. Zvláštní část je zaměřena na jednotlivá odvětví sociální správy podle mezinárodně přijatého členění. Editor publikace prof. JUDr. I. Tomeš je předním odborníkem v oblasti sociální politiky a správy. Autorský kolektiv tvoří vysokoškolští učitelé a pracovníci MPSV ČR. Kniha je učebnicí sociální správy. obecná část knihy pojednává o otázkách společných pro všechny odvětví sociální zprávy, jako jsou subjekty, výstavba a výkon sociální správy, její financování a řízení. Zvláštní část poté pojednává o jednotlivých odvětvích sociální správy v mezinárodně uznávaném členění. Kniha je určena studentům i odborníkům v této oblasti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.