Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sobotáles Odborné kreslení pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních - Vladimír Cibulka

Knihy

Sobotáles Odborné kreslení pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních - Vladimír Cibulka

Hodnocení: 1x
  • 4

V učebnici je zpracována široká problematika kreslících a stavebních technik. Přináší informace o kreslících papírech a pomůckách, lineární kresbě, písmu, plošných obrazcích a členění plochy, základech grafických a štětcových technik, lineární kreslířské perspektivě, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Sobotáles Odborné kreslení pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních - Vladimír Cibulka

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 267 Kč

V učebnici je zpracována široká problematika kreslících a stavebních technik. Přináší informace o kreslících papírech a pomůckách, lineární kresbě, písmu, plošných obrazcích a členění plochy, základech grafických a štětcových technik, lineární kreslířské perspektivě, základech kreslení podle skutečnosti a podle modelů, způsobech prostorového zobrazování a podobně. Závěr knihy je věnován souborným cvičením. Oproti předchozímu » ... a dál?

Produkt Sobotáles Odborné kreslení pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních - Vladimír Cibulka

Sobotáles Odborné kreslení pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních - Vladimír Cibulka - parametry

Název produktu: Sobotáles Odborné kreslení pro 1. a 2. ročník SPŠ stavebních - Vladimír Cibulka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 267 Kč
Maximální cena: 267 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V učebnici je zpracována široká problematika kreslících a stavebních technik.

Přináší informace o kreslících papírech a pomůckách, lineární kresbě, písmu, plošných obrazcích a členění plochy, základech grafických a štětcových technik, lineární kreslířské perspektivě, základech kreslení podle skutečnosti a podle modelů, způsobech prostorového zobrazování a podobně.

Závěr knihy je věnován souborným cvičením.

Oproti předchozímu vydání je učebnice aktualizována a doplněna zejména o počítačové kreslení, vojenskou perspektivu interiérů, perspektivu a axonometrii v počítačové grafice a reliéf.

Rozsah 156 stran, 239 obrázků, formát A4, 2. přepracované vydání, v Sobotáles vydání 1. z roku 1998 Autor: Cibulka Vladimír; Učebnice je druhým dílem čtyřsvazkového souboru nazvaného Pozemní stavitelství. Seznamuje především s některými stavebními konstrukcemi pozemních staveb, např. stropními konstrukcemi, ztužujícími ...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.