Směr Koule 8 ks
Směr Koule 8 ks

TOP 43 Směr Koule 8 ks

80% 1x
od 144 Kč
Pétanque je francouzská společenská hra pro dvě 1-3 členná družstva, které se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky  vyžaduje pravidelný trénink. Výraznou předností tohoto…
Cashrani.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
144 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Směr Koule 8 ks
Výrobce: Směr
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetříte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Pétanque je francouzská společenská hra pro dvě 1-3 členná družstva, které se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří dřevěná kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky  vyžaduje pravidelný trénink. Výraznou předností tohoto sportu je to, že ho může hrát prakticky každý (ženy s muži, starci s dětmi, i tělesně postižení se mohou zúčastňovat všech turnajů) a prakticky kdekoliv (terén hřiště je libovolný). Věk: 3+ Obsah balení: 8 ks barevných koulí. Vyrobeno z plastu. Hmotnost: 1,9 kg Rozměr: průměr 8 cm Venkovní hra pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Zakoulejte si s venkovní hrou Petanque. Praktické přenosné balení obsahuje pro lepší odlišení 8 ks barevných koulí - 2 ks zelené, 2 ks žluté, 2 ks červené, 2 ks modré a jednu malinkou kuličku (prasátko). Hra Petanque je vhodná od 3 let. Kdo vyhraje? Klíčové vlastnosti venkovní hry Petanque, 8 ksVenkovní hra Petanque je vhodná od 3 letPřenosné balení můžete vzít kamkoli s sebouV balení hry Petanque najdete 8 ks barevných koulí a jednu malinkou kuličku (prasátko)Pro lepší odlišení jsou koule různě zbarvené??Rozměry balení:37 × 22 × 7 cm Sada osmi koulí na petang. Koule jsou pro snadnější identifikaci různě zbarvené. Sada koulí na petang je v praktickém balení, které se dá použít na uskladnění i přenos koulí.Rozměr 37x22x7 cm.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Petanque koule plast 8ks v sáčku 37x22x7cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Sada osmi koulí na petang. Koule jsou pro snadnější identifikaci různě zbarvené. Sada koulí na petang je v praktickém balení, které se dá použít na uskladnění i přenos koulí. Rozměr 37x22x7 cm. Vhodné od 3 let.

Uvedená cena je za 1 kus zboží.

Možnosti dopravy a platby u Skřítka Vítka

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze