ANDRONI Petangové koule
ANDRONI Petangové koule

TOP 8 ANDRONI Petangové koule

100% 1x
od 179 Kč

Androni Petangové koule

Sada Petangových koulí je připravena v plastovém provedení pro děti od 3 let. Oblíbená hra je určena pro venkovní použití:

Přednosti:

  • trénuje soustředění
  • podporuje aktivní pohyb na čerstvém vzduchu
  • kvalitní, lehký, oděru vzdorný materiál
  • praktické skladování a přenos s rukojetí

Pravidla hry:

Pro hru jsou určeny 4 koule různé barvy a malá…

Stavebnice-hry.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 69 Kč Skladem
179 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: ANDRONI Petangové koule
Výrobce: ANDRONI
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetříte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
5

Popis produktu

Androni Petangové koule

Sada Petangových koulí je připravena v plastovém provedení pro děti od 3 let. Oblíbená hra je určena pro venkovní použití:

Přednosti:

  • trénuje soustředění
  • podporuje aktivní pohyb na čerstvém vzduchu
  • kvalitní, lehký, oděru vzdorný materiál
  • praktické skladování a přenos s rukojetí

Pravidla hry:

Pro hru jsou určeny 4 koule různé barvy a malá kulička, zvaná prasátko. Proti sobě se postaví ve hře buď dva hráči nebo dvě družstva o dvou nebo třech spoluhráčích. Ten kdo startuje kreslí také kruh vymezující místo pro hod koulemi. Hráč pak nahazuje prasátko do vzdálenosti 6-10m a pak se hází koulí co nejblíže prasátku. Tam se snaží dohodit i spoluhráč.

Hází družstvo, které prohrává, nebo než se ujme vedení nebo než spotřebuje veškeré koule. Pak házejí hráči druhého družstva své zbývající koule. Hra se uzavírá a skóre se počítá až už jsou všechny koule hozeny. Vítězem je ten, kdo získá jako jedinec nebo jako družstvo nejvíce bodů.

Obsah balení:

8 petangových koulích, 1 malá kulička, praktický přenosný obal

Zakupte si na zahradu plastový petang, který můžete hrát bezpečně s malými dětmi!

Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Průměr: 7 cm

Sada na písek pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Pořiďte si svůj vlastní petangový set. Najdete zde 8 ks barevných koulí, které jsou umístěné v praktickém nosiči. Vše je vyrobeno z kvalitního, odolného a zdravotně nezávadného materiálu. Co takhle zkrátit si dlouhou chvíli příjemnou hrou s přáteli na čerstvém vzduchu? Určitě jste už někdy slyšeli o petangu. Nyní máte jedinečnou možnost vyzkoušet si tuto zábavnou hru na vlastní kůži. V praktickém setu najdete 8 barevných koulí vyrobených z kvalitního, odolného a zdravotně nezávadného materiálu. Ty jsou bezpečně upevněny ve fortelném nosiči. Díky němu je můžete pohodlně přenášet a mít přehledně srovnané stále pohromadě. Propadněte kouzlu petangu jako mnoho lidí před vámi a pořiďte si svůj vlastní set. Klíčové vlastnosti8 ks petangových koulíZářivé a dobře viditelné barvyZ kvalitního, odolného a zdravotně nezávadného materiáluPrůměr koulí 74 mmDodáváno i s praktickým nosičem Sada 8 koulí na petang. Set obsahuje 8 koulí ve 4 barvách (průměr 7 cm) a 1 malá kulička. Petang je francouzská společenská hra pro dvě 1–3 členná družstva, které se snaží umístit koule co nejblíže k cíli, který tvoří malá kulička, tzv. prasátko. Princip hry je velmi jednoduchý, ale dokonalé zvládnutí techniky a taktiky vyžaduje pravidelný trénink. Výraznou předností tohoto sportu je to, že ho může hrát prakticky každý (ženy s muži, starci s dětmi, i tělesně postižení se mohou zúčastňovat všech turnajů) a prakticky kdekoliv (terén hřiště je libovolný). Koule jsou uloženy v praktickém přenosném obalu z plastu. Vyrobeno z plastu. Set je vhodný pro děti od 3 let. POZNÁMKA: Obrázek je ilustrativní! Barevné provedení koulí je různé a může se lišit v závislosti na aktu

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze