Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Slovíčka na kartičkách 1 - anglická nepravidelná slovesa

Knihy

Slovíčka na kartičkách 1 - anglická nepravidelná slovesa

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tato sada obsahuje 245 nepravidelných sloves, podstatných jmen, přídavných jmen a příslovcí. Všechna nepravidelná slova jsou rozdělena do tří úrovní podle stupně obtížnosti. Jedna hvězdička (*) označuje úroveň „mírně pokročilý“, dvě hvězdičky (*) úroveň „středně pokročilý“ a tři hvězdičky (**) úroveň „pokročilý“. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Slovíčka na kartičkách 1 - anglická nepravidelná slovesa koupíte i tady

Specifikace Slovíčka na kartičkách 1 - anglická nepravidelná slovesa

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 56 Kč

Malý typ pro efektivní výuku slovíček:  - vyberte si podle své úrovně 10 slovíček a během dne je procvičujte - na konci dne se z těchto slovíček vyzkoušejte, ta, která již ovládáte vyřaďte a doplňte ... a dál?

Produkt Slovíčka na kartičkách 1 - anglická nepravidelná slovesa

Slovíčka na kartičkách 1 - anglická nepravidelná slovesa - parametry

Název produktu: Slovíčka na kartičkách 1 - anglická nepravidelná slovesa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 56 Kč
Maximální cena: 93 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tato sada obsahuje 245 nepravidelných sloves, podstatných jmen, přídavných jmen a příslovcí.

  • Všechna nepravidelná slova jsou rozdělena do tří úrovní podle stupně obtížnosti. Jedna hvězdička (
  • ) označuje úroveň „mírně pokročilý“, dvě hvězdičky (
  • ) úroveň „středně pokročilý“ a tři hvězdičky (
  • ) úroveň „pokročilý“.

Zvládnutí prvních dvou úrovní zaručuje velmi dobrou aktivní znalost nejčastějších anglických nepravidelných slov,

třetí úrovně pak již představuje velice pokročilou obeznámenost s touto složkou anglického jazyka a usnadní i složení obtížnějších mezinárodních zkoušek (např. FCE).   Návod na použití

Příprava slovíček

Slovíčka jsou vytištěna po 35 na stránce formátu A4 a seřazena podle slovních druhů. Pokročilí studenti mohou postupovat v uvedeném pořadí, mírně a středně pokročilým studentům doporučujeme vystřihnout všechna slovíčka, seřadit je podle úrovní obtížnosti a zaměřit se nejdříve na příslušnou úroveň, než postoupí dále.

Použití slovíček

Velmi efektivní metodou je následující postup:

1) Vezměte si 10 vystřižených slovíček podle své úrovně s sebou ráno do školy či do práce a učte se je, kdykoliv Vám zbude trocha času. Procvičujte slovíčka oboustranně, tzn. jak z  anglické, tak i z české části, a učte se je nejen izolovaně, ale pokuste se vždy užít slovíčko v krátké větě.

2) Na konci dne se z těchto deseti slovíček vyzkoušejte a vyřaďte ta, u kterých jste si zcela jisti, že je dobře ovládáte (jak z angličtiny do češtiny, tak obráceně). Ta, která zatím neovládáte, použijte druhý den a doplňte je novými slovíčky, abyste měli opět soubor deseti kartiček.3) Na konci týdne se vyzkoušejte ze  všech slovíček, která jste se učili v uplynulém týdnu, a ta, která neovládáte, přiřaďte do nenaučených slovíček pro příští týden.4) Stejné přezkoušení proveďte na konci měsíce.5) Po úspěšném zvládnutí dané úrovně obtížnosti přistupte k úrovni vyšší.6) Domluvte se se spolužákem, kolegou či rodinným příslušníkem a zkoušejte se ze slovíček navzájem. Slovíčka na kartičkách 1 - anglická nepravidelná slovesa - neuveden z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Jazykové zkoušky, Testy od FRAUS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.