Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Sláine Válečníkův úsvit

Knihy

Sláine Válečníkův úsvit

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sláine - Válečníkův úsvit - Pat Mills. Tir Nan Og je brutální svět, domov válečných kmenů, kteří uctívají zlomyslné a lhostejné bohy. K jednomu z takových kmenů patří mladý barbar Sláine Mac Roth, který kromě své sekery ovládá i "křeč obludnosti" díky které se dokáže změnit v zuřivé monstrum. V tomhle ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.14094
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Sláine Válečníkův úsvit
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sláine Válečníkův úsvit koupíte i tady

Specifikace Sláine Válečníkův úsvit

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 226 Kč

Kniha – autor Pat Mills; Angie Kincaid; Mike McMahon, 208 stran, česky, . Tir-Na-Nog je brutální svět, domov válečných kmenů, kteří uctívají zlomyslné a lhostejné bohy. K jednomu z takových kmenů patří mladý barbar Sláine Mac Roth, který kromě své sekery ovládá i křeč obludnosti díky které se dokáže změnit v zuřivé monstrum. V tomhle sborníku vám přinášíme úplně první Sláineova dobrodružství. Poprvé se setkáte jak s ním, tak s trpasličím parťákem jménem Ukko... a poprvé se pustíte do boje proti hrůzám jejich » ... a dál?

Produkt Sláine Válečníkův úsvit

Sláine Válečníkův úsvit - parametry

Název produktu: Sláine Válečníkův úsvit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 226 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sláine - Válečníkův úsvit - Pat Mills. Tir Nan Og je brutální svět, domov válečných kmenů, kteří uctívají zlomyslné a lhostejné bohy. K jednomu z takových kmenů patří mladý barbar Sláine Mac Roth, který kromě své sekery ovládá i "křeč obludnosti" díky které se dokáže změnit v zuřivé monstrum. V tomhle sborníku vám přinášíme úplně první Sláineova dobrodružství. Poprvé se setkáte jak s ním, tak s trpasličím parťákem jménem Ukko... a poprvé se pustíte do boje proti hrůzám jejich světa, temným mágům a armádám nemrtvých. To vše ve scénáři Pata Millse a promakané kresbě Mike McMahona a dalších. Sláine - Válečníkův úsvit - Pat Mills od nakladatelství Seqoy s.r.o. v kategorii Knihy | Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Komiksy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Divoký svět Tir Nan Og - Země mladých - je domovem válčících kmenů uctívajících bohy dobrotivé i zlovolné. V prvním svazku Sláineových dobrodružství se seznámíme s jedním z nich, s kmenem Sessairů, odvážných bojovníků nesmírně zručných v umění války, z nichž tím nejlepším je mladý barbar jménem Sláine Mac Roth. Sláine je mimo jiného mistrem křeče obludnosti - dokáže do svého těla pojmout moc bohyně země, která jej promění v mocného monstrózního berserkra! Autorem scénáře tohoto dnes již klasického příběhu meče a magie je zakládající šéfredaktor časopisu 2000 AD Pat Mills (Savage). Pod kresbou jsou podepsáni Angie Kincaidová, Massimo Belardinelli (Ace Trucking) a Mike McMahon (Soudce Dredd).


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.