Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen SKY Velká Fatra Šípska Fatra

Knihy naučná literatura

SKY Velká Fatra Šípska Fatra

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce popisující jedno z nejkrásnějších, největších a nejromantičtějších pohoří nejen Slovenska, ale Západních Karpat vůbec. Pohoří, kde je ještě i dnes živé salašnictví a pastevectví, které dodává tomuto koutu Slovenska jen těžko opakovatelný ráz. Publikace je doplněna digitálně zpracovanou mapkou, uživateli ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82634

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SKY Velká Fatra Šípska Fatra

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 68 Kč

Průvodce popisující jedno z nejkrásnějších, největších a nejromantičtějších pohoří nejen Slovenska, ale Západních Karpat vůbec. Pohoří, kde je ještě i dnes živé salašnictví a pastevectví, které dodává tomuto koutu Slovenska jen těžko opakovatelný ráz. Publikace je doplněna digitálně zpracovanou mapkou, uživateli oblíbenými rozhledovými růžicemi a barevnými panoramaty s popisy nejvýznamnějších vrcholů a sedel. Informace pro uživatele GPS, tipy na ubytování včetně aktuálních kontaktů a cen, informace o dopravě. » ... a dál?

Produkt SKY Velká Fatra Šípska Fatra

SKY Velká Fatra Šípska Fatra - parametry

Název produktu: SKY Velká Fatra Šípska Fatra
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 68 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 93 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce popisující jedno z nejkrásnějších, největších a nejromantičtějších pohoří nejen Slovenska, ale Západních Karpat vůbec. Pohoří, kde je ještě i dnes živé salašnictví a pastevectví, které dodává tomuto koutu Slovenska jen těžko opakovatelný ráz. Publikace je doplněna digitálně zpracovanou mapkou, uživateli oblíbenými rozhledovými růžicemi a barevnými panoramaty s popisy nejvýznamnějších vrcholů a sedel. Informace pro uživatele GPS, tipy na ubytování včetně aktuálních kontaktů a cen, informace o dopravě. Popis přechodu hlavního hřebene Velké Fatry a řady dalších túr, včetně oblasti Šípské Fatry. II. přepracované a podstatně doplněné vydání Publikace: Veľká Fatra - Šípska Fatra - Turistický průvodce - Otakar Brandos. Turistický průvodce po slovenských horách. Hlavní náplní průvodce

je turistický obsah, velký prostor je také věnován přírodě. 16

stran barevné obrazové přílohy v podobě panoramatických rozhledů,

barevná vlepená mapka, rozhledové růžice. Popis přechodu hlavního

hřebene, GPS polohy, bivaky, tipy na ubytování, e-mailové a webové

adresy jsou samozřejmostí. Publikace: Veľká Fatra - Šípska Fatra - Turistický průvodce - Otakar Brandos. Otakar Brandos Turistický průvodce SKY Kniha, čeština, 224 stran Otakar BrandosTuristický průvodceSKYKniha, čeština, 160 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.