Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Školní atlas světa

Učebnice/Odborná literatura

Školní atlas světa

Hodnocení: 64x
  • 3.04688

Školní atlas světa kartografie Praha není jen sbírka aktuálních map celého světa. Najdete v něm v tematických okruzích zpracované hlavní milníky dějin jako skvělý základ pro uchopení historie v její celistvosti. Zeměpisci ocení politické, hospodářské a obecné zeměpisné mapy světa i kontinentů. Zájemci o astronomii zase nejnovější poznatky o vesmíru a sluneční soustavě. Ekonomové můžou v atlase vypátrat klíč ke stanovení obecných vývojových trendů hospodářství ve světě. Kniha skvělá i na doma. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Školní atlas světa
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Školní atlas světa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 276 Kč

Školní atlas světa z nakladatelství Kartografie. POZOR! Atlas je v nakladatelství rozebrán (dotisk až koncem září) a brzo dojde i u knihkupců. My máme atlasů zatím dost. Neváhejte s objednáním. ... a dál?

Produkt Školní atlas světa

Školní atlas světa - parametry

Název produktu: Školní atlas světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 276 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.05 bodů z 5
Počet hodnocení: 64 x
Hodnocení:
  • 3.04688
Podrobný popis:

Kartografie PRAHA Školní atlas světa je učebnice, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Naleznete v ní celou řadu užitečných informací, které jsou předávány většinou pomocí tématických map.

Páté aktualizované vydání. Druhé vydání školního atlasu světa. V tomto vydání najdete poslední poznatky z astronomie o vesmíru a sluneční soustavě a také závěry z pražského valného shromáždění Mezinárodní astronomické unie z roku 2006. Jsou zde zobrazeny také poslední změny na politické mapě světa. Například osamostatnění Černé Hory nebo přijetí nových členů Bulharska a Rumunska do Evropské Unie. Školní atlas je kartograficky na vyšší úrovni než obecně zeměpisné mapy. Novinkou je také seznam použitých zdrojů, obohacených o pro výuku zajímavé internetové stránky. Školní atlas je skvělá pomůcka pro výuku zeměpisu na všech stupních škol. V atlase najdete politické, hospodářské a obecně zeměpisné mapy světa a různě podrobné mapy jednotlivých kontinentů a jejich částí. Dále jsou zde historické mapy, díky kterým atlas slouží nejen pro výuku zeměpisu, ale je vhodný také do hodin dějepisu. Kronika přelomu tisíciletí mapuje významné společenské události z oblasti politiky, ekonomiky, vědy a techniky z posledních deseti let. Hospodářské mapy byly přepracovány tak, aby přehledně zobrazovaly poslední ekonomický vývoj včetně zobrazení primární, sekundární a terciární sféry hospodářství. Atlas obsahuje části věnované jednotlivým kontinentům. V jejich úvodu naleznete vždy základní údaje doplněné o fotografie z každého kontinentu. Součástí atlasu je také tabulka států světa, tabulka zeměpisných rekordů a rejstřík, který obsahuje více než 15 000 hesel. Univerzální pomůcka pro výuku nejen zeměpisu na všech stupních škol. Obsahuje obecně zeměpisné, politické a hospodářské mapy světa i jednotlivých kontinentů, nově i podrobné mapy částí kontinentů. V úvodní části jsou zpracovány nejnovější astronomické poznatky o vesmíru i Sluneční soustavě. Zeměpisné učivo je doplněno o historické mapy významných etap vývoje jednotlivých kontinentů, což umožňuje využití také v mezipředmětové výuce. Nově zpracované mapy s hospodářskou tematikou zahrnují nejnovější ekonomické trendy a přesun hospodářského těžiště od priméru k terciéru. Mapovou část každého kontinentu uvozují fotografické stránky se stručným charakterizujícím textem a s tabulkou geografických údajů. Atlas je doplněn přehlednou tabulkou všech států a závislých území světa, tabulkami zeměpisných rekordů a samozřejmě rejstříkem, který čítá přes 15 000 geografických názvů.

Nejprodávanější český školní atlas je univerzální pomůckou pro výuku, nejen zeměpisu, na všech stupních škol. Atlas je rozdělen do tematických kapitol, které jsou navíc barevně rozlišeny, díky čemuž je orientace v mapách velmi usnadněna. V úvodní části jsou zpracovány nejnovější astronomické poznatky o vesmíru a Sluneční soustavě. Dále navazuje kapitola Svět s mnoha tematickými mapami, které se věnují přírodě, obyvatelstvu, hospodářství nebo prostředí, ve kterém lidé na Zemi žijí. Části věnované jednotlivým světadílům obsahují podrobné obecně zeměpisné mapy, doplněné o rozšiřující tematické mapy. Zeměpisné učivo je doplněno také o hist


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.