Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Školní atlas světa

Učebnice/Odborná literatura

Školní atlas světa

Hodnocení: 127x
 • 3.68504

Kde leží Urugay? Které moře omývá břehy Chile a s jakými státy sousedí Česko? Odpověď zná školní atlas světa. 96 stran ukrývá to nejdůležitější, co by každý z nás měl vědět. Podrobné mapy doplňují geografické tabulky; nejvyšší hora Evropy nebo největší africké jezero, nic z toho není opomenuto. Publikace nezapomíná ani přehled všech států, překvapí ale i vhledem do kultury a historie jednotlivých zemí! Školní atlas světa rozhodně není jen pro školáky. Skvěle se bude vyjímat v každé knihovně. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 2.9774
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Školní atlas světa
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Školní atlas světa koupíte i tady

Školní atlas světa v kostce

Průměrné hodnocení

3,7
 • 3.68504

Na základě 127 hodnocení

74% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Školní atlas světa

 • Přehlednost map
 • Pevná vazba

 • Těžko napsat zápory, pro školní účely vyhovující

Čerstvá hodnocení Školní atlas světa

 • 5

Kevin, 27. prosince 2016

 • Přehlednost map
 • Pevná vazba

 • Těžko napsat zápory, pro školní účely vyhovující

Děti měly tento atlas mít ve škole, naprosto vyhovující školní atlas.


Specifikace Školní atlas světa

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 123 Kč

Kniha – 112 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná. Moderně zpracovaná tématická část obsahuje přehledné tématické mapy celého světa s neobvykle podrobnými geografickými tabulkami. Tématické mapy jednotlivých kontinentů se podrobněji věnují podnebí, hospodářství, hustotě obyvatelstva a cestovnímu ruchu. Nechybí zde rovněž aktuální přehled států se státními vlajkami a tabulky největších vrcholů, ostrovů, vodních toků, jezer a městských aglomerací. Atlas určený především žákům druhého stupně základních škol a » ... a dál?

Produkt Školní atlas světa

Školní atlas světa - parametry

Název produktu: Školní atlas světa
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 123 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 176 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.69 bodů z 5
Počet hodnocení: 127 x
Hodnocení:
 • 3.68504
Podrobný popis:

Školní atlas světa společnosti SHOCart patří mezi základní učebnice potřebné k výuce zeměpisu. Využijí je především žáci druhého stupně základních škol nebo gymnazisté. Obsahuje velké množství tématických map všech kontinentů světa

Školní atlas světa (pro 2. stupeň ZŠ a střední školy) Nejprodávanější český školní atlas je univerzální pomůckou pro výuku, nejen zeměpisu, na všech stupních škol. Atlas je rozdělen do tematických kapitol, které jsou navíc barevně rozlišeny, díky čemuž je orientace v mapách velmi usnadněna. V úvodní části jsou zpracovány nejnovější astronomické poznatky o vesmíru a Sluneční soustavě. Dále navazuje kapitola Svět s mnoha tematickými mapami, které se věnují přírodě, obyvatelstvu, hospodářství nebo prostředí, ve kterém lidé na Zemi žijí. Části věnované jednotlivým světadílům obsahují podrobné obecně zeměpisné mapy, doplněné o rozšiřující tematické mapy. Zeměpisné učivo je doplněno také o historické mapy stěžejních etap vývoje jednotlivých kontinentů, umožňující využití také v mezipředmětové výuce. Mapovou část každého světadílu uvozují fotografické stránky se stručným charakterizujícím textem a s tabulkou geografických údajů. Atlas je doplněn přehlednou tabulkou všech států a závislých území světa, tabulkami zeměpisných rekordů a rejstříkem, který čítá přes 15 000 názvů. Čtvrté vydání populárního Školního atlasu světa navazuje na úspěšná vydání z roku 2004, 2007 a 2011, která vyšla v několika dotiscích. Novinky ve 4. vydání: Nová témata: zaměstnanost žen, vzdělání, zdravotnictví a kvalita života Nové téma: Ohniska napětí ve světě Fyzická a administrativní mapa Česka Podrobná mapa severní Asie Vylepšený znakový klíč obecně zeměpisných map, výrazně usnadňující jejich čitelnost z kategorie Knihy | Učebnice | Atlasy světa od Kartografie PRAHA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!Kompletní školní atlas obecně zeměpisných map představuje základní zdroj regionálních zeměpisných informací pro každou domácnost. Moderně zpracovaná tématická část obsahuje přehledné tématické mapy celého světa s neobvykle podrobnými geografickými tabulkami. Tématické mapy jednotlivých kontinentů se podrobněji věnují podnebí, hospodářství, hustotě obyvatelstva a cestovnímu ruchu. Nechybí zde rovněž aktuální přehled států se státními vlajkami a tabulky největších vrcholů, ostrovů, vodních toků, jezer a městských aglomerací. Atlas určený především žákům druhého stupně základních škol a gymnázií pro výuku zeměpisu má doložku MŠMT ČR.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.