Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sixtus Hynie: Rejstřík farmak

Učebnice/Odborná literatura

Sixtus Hynie: Rejstřík farmak

Hodnocení: 1x
  • 4

1 Anatomie 2 Fyziologie a patofyziologie horních dýchacích cest 3 Skladba a funkce imunitního systému 4 Imunopatologie 5 Vyšetření a diagnóza rinosinusitid 6 Zobrazovací metody 7 Definice a klasifikace rinitid, sinusitid a nosních polypů 8 Doporučení diagnostiky a léčby založená na důkazech 9 Akutní infekční ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86782
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sixtus Hynie: Rejstřík farmak koupíte i tady

Specifikace Sixtus Hynie: Rejstřík farmak

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 36 Kč

Kniha má napomoci vyhledat nejnutnější informace o dostupných léčivech.V první kapitole je uvedeno názvosloví léčiv, které se používá v současné odborné a firemní literatuře o léčivech. Následují dva rejstříky, a to rejstřík účinných látek a rejstřík hromadně vyráběných léčivých přípravků (HVLP). Tyto rejstříky umožní nalezení jak účinných látek, tak i HVLP dostupných na našem trhu. ... a dál?

Produkt Sixtus Hynie: Rejstřík farmak

Sixtus Hynie: Rejstřík farmak - parametry

Název produktu: Sixtus Hynie: Rejstřík farmak
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 54 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

1 Anatomie 2 Fyziologie a patofyziologie horních dýchacích cest 3 Skladba a funkce imunitního systému 4 Imunopatologie 5 Vyšetření a diagnóza rinosinusitid 6 Zobrazovací metody 7 Definice a klasifikace rinitid, sinusitid a nosních polypů 8 Doporučení diagnostiky a léčby založená na důkazech 9 Akutní infekční nespecifické rinosinusitidy 10 Chronické infekční nespecifické rinosinusitidy 11 Neinfekční, nealergické rinitidy rinoisnusitidy 12 Neoperační léčba nealergických rinosinusitid 13 Alergické rinitidy rinosinusitidy 14 Neoperační léčba alergické rinitidy a konjunktivitidy 15 Mykotické (fungální) rinosinusitidy 16 Granulomatózní rinosinusitidy 17 Rinosinusitidy při systémových chorobách 18 Rinosinusitidy u dětí 19 Léčba rinosinusitid u dětí 20 Vliv rinosinusitid na dolní dýchací cesty 21 Endoskopická endonazální chirurgie... Publikace: Rejstřík farmak - Mezinárodní lékopisné názvosloví - Sixtus Hynie. Kniha má napomoci vyhledat nejnutnější informace o dostupných

léčivech. V první kapitole je uvedeno názvosloví léčiv, které se

používá v současné odborné a firemní literatuře o léčivech.

Následují dva rejstříky, a to rejstřík účinných látek a rejstřík

hromadně vyráběných léčivých přípravků (HVLP). Tyto rejstříky

umožní nalezení jak účinných látek, tak i HVLP dostupných na našem

trhu. Publikace: Rejstřík farmak - Mezinárodní lékopisné názvosloví - Sixtus Hynie. Autor: Sixtus HynieNakladatelství: TritonRozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x110x15 mmISBN: 978-80-7254-083-9 Kniha: REJSTŘÍK FARMAK MEZINÁRODNÍ LÉKOPISNÉ NÁ, , Nakladatelství TRITON,s.r.o., Nezařazené novinky, dotisky


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.