Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Srovnání cen Singing Rock HMS BORA GP

Karabiny

Singing Rock HMS BORA GP

Hodnocení: 1x
  • 4

Singing Rock karabina HMS BORA GP šroubovací   Šroubovací karabina HMS Bora GP je speciálně navržena tak, aby eliminovala nebezpečné příčné zatížení. Certifikovaná pro sportovní i průmyslové použití .   Drátová pojistka udržuje karabinu ve správné poloze a zabraňuje tak příčnému zatížení. Díky své konstrukci je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Singing Rock HMS BORA GP

Kategorie Karabiny
Výrobce Singing Rock
Nejnižší cena 342 Kč

Singing Rock karabina HMS BORA GP šroubovací   Šroubovací karabina HMS Bora GP je speciálně navržena tak, aby eliminovala nebezpečné příčné zatížení. Certifikovaná pro sportovní i průmyslové použití .   Drátová pojistka udržuje karabinu ve správné poloze a zabraňuje tak příčnému zatížení. Díky své konstrukci je karabina pevnější, odolnější a lehčí. Hruškovitý tvar usnadňuje jištění polovičním lodním uzlem nebo jistícím kyblíkem. Zkosený key lock na karabině zabraňuje nechtěnému zachytávání zobáčku o lano, smyčku » ... a dál?

Produkt Singing Rock HMS BORA GP

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Singing Rock HMS BORA GP - parametry

Název produktu: Singing Rock HMS BORA GP
Výrobce: Singing Rock
Minimální cena: 342 Kč
Maximální cena: 342 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Singing Rock karabina HMS BORA GP šroubovací   Šroubovací karabina HMS Bora GP je speciálně navržena tak, aby eliminovala nebezpečné příčné zatížení. Certifikovaná pro sportovní i průmyslové použití .   Drátová pojistka udržuje karabinu ve správné poloze a zabraňuje tak příčnému zatížení. Díky své konstrukci je karabina pevnější, odolnější a lehčí. Hruškovitý tvar usnadňuje jištění polovičním lodním uzlem nebo jistícím kyblíkem. Zkosený key lock na karabině zabraňuje nechtěnému zachytávání zobáčku o lano, smyčku apod. Velká světlost a vnitřní prostor. Šroubovací pojistka s šikmými vruby zaručuje efektivní zamykání karabiny.   Každá karabina je ve výrobě individuálně testována na zatížení 10 kN a má vyznačené číslo výrobní série, což umožňuje snažší evidenci a kontrolu.   Parametry produktu Singing Rock karabina HMS BORA GP šroubovací : Barva: šedá matná, černá Hmotnost: 65g Materiál: dural Pevnost v podélné ose: 23kN Pevnost napříč: 8kN Pevnost s otevř. zámkem: 8kN Světlost (d): 22mm Certifikace: EN 12275 , EN 362    


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.