Srovnání cen » Sport a fitness » Horolezectví » Karabiny » Srovnání cen Singing Rock Bora GP

Karabiny

Singing Rock Bora GP

Hodnocení: 5x
  • 4

Velmi lehká, pevná a univerzální HMS karabina Singing Rock Bora GP vyrobena z kvalitní slitiny hliníku je navržena tak, aby eliminovala nebezpečné boční přetížení. Vhodná pro horolezectví i situace, kdy je potřeba kvalitní jištění.  Univerzální odlehčená HMS karabina Singing Rock Bora GP s za horka kovanou I-beam ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Singing Rock Bora GP koupíte i tady

Specifikace Singing Rock Bora GP

Kategorie Karabiny
Výrobce Singing Rock
Nejnižší cena 309 Kč

Lehká, pevná a bezpečná univerzální HMS karabina se šroubovací pojistkou zámku a příčkou zamezující příčné zatížení. Ideální na jištění. ... a dál?

Produkt Singing Rock Bora GP

Singing Rock Bora GP - parametry

Název produktu: Singing Rock Bora GP
Výrobce: Singing Rock
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 343 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velmi lehká, pevná a univerzální HMS karabina Singing Rock Bora GP vyrobena z kvalitní slitiny hliníku je navržena tak, aby eliminovala nebezpečné boční přetížení. Vhodná pro horolezectví i situace, kdy je potřeba kvalitní jištění.  Univerzální odlehčená HMS karabina Singing Rock Bora GP s za horka kovanou I-beam konstrukcí je perfektní k použití ve výškách a při horolezectví. Díky drátové pojistce proti bočnímu přetížení získává karabina ještě větší spolehlivost. 

Hlavní přednosti HMS karabiny Bora GP:

drátová pojistka zajišťuje udržení správné polohy při jejím použití a eliminuje šanci na boční přetížení

velmi hladká vnitřní plocha snižuje opotřebení karabiny a zlepšuje kluz lana

odolná a odlehčená za horka kovaná I-beam konstrukce

hruškovitý tvar usnadňuje jištění s polovičním lodním uzlem nebo jistícím kýblem

systém KeyLock na nosu karabiny zabraňuje nechtěnému zasekávání lana ve vnitřní části karabiny

nadprůměrná světlost zámku 22 mm

šroubovací pojistka se systémem šikmých závitů pro ještě pevnější zajištění zámku karabiny

každá karabina je testována na 10 kN

certifikována pro sportovní i průmyslové použití

pevnost v podélné ose 23 kN

příčná pevnost 8 kN

pevnost s otevřeným zámkem 8 kN

hmotnost pouze 64 g Singing Rock karabina HMS BORA GP šroubovací   Šroubovací karabina HMS Bora GP je speciálně navržena tak, aby eliminovala nebezpečné příčné zatížení. Certifikovaná pro sportovní i průmyslové použití .   Drátová pojistka udržuje karabinu ve správné poloze a zabraňuje tak příčnému zatížení. Díky své konstrukci je karabina pevnější, odolnější a lehčí. Hruškovitý tvar usnadňuje jištění polovičním lodním uzlem nebo jistícím kyblíkem. Zkosený key lock na karabině zabraňuje nechtěnému zachytávání zobáčku o lano, smyčku apod. Velká světlost a vnitřní prostor. Šroubovací pojistka s šikmými vruby zaručuje efektivní zamykání karabiny.   Každá karabina je ve výrobě individuálně testována na zatížení 10 kN a má vyznačené číslo výrobní série, což umožňuje snažší evidenci a kontrolu.   Parametry produktu Singing Rock karabina HMS BORA GP šroubovací : Barva: šedá matná, černá Hmotnost: 65g Materiál: dural Pevnost v podélné ose: 23kN Pevnost napříč: 8kN Pevnost s otevř. zámkem: 8kN Světlost (d): 22mm Certifikace: EN 12275 , EN 362     HMS karabina s přepážkou Singing Rock Bora GP: je vhodná pro horolezectví i výškové práce. Má šroubovací zámek s keylockem a přepážkou, která zabraní nechtěné přetočení karabiny při jištění. Hodí se na použití do jistícího kýble nebo pro použití s osmou. Je možné s ní jistit přes poloviční lodní uzel. Zatepla kovaná horolezecká karabina Váha: 65 g Pevnost napříč: 8 kN Pevnost karabiny v podélné ose: 23 kN Pevnost s otevř. zámkem: 8 kN Světlost (d): 22 mm Šroubovací zámek (pojistka) Přepážka proti přetočení KEY LOCK hruškovitý tvar Výhody: přepážka proti nechtěnému přetočení kovaná za tepla HMS tvar Světlost 22 mm nízká váha


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.