Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Simon Sinek: Lídři jedí poslední

Knihy naučná literatura

Simon Sinek: Lídři jedí poslední

Hodnocení: 1x
  • 4

Lídři jedí poslední - Simon Sinek. Proč některé týmy drží pohromadě a jiné se rozpadají   „Miluji svoji práci!“ Patříte mezi ty šťastné, kteří toto upřímně prohlašují, nebo naopak od začátku pracovní doby očima posunujete ručičku na hodinách? Představte si, že se každé ráno těšíte do práce, prožijete báječný ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Lídři jedí poslední
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Simon Sinek: Lídři jedí poslední koupíte i tady

Specifikace Simon Sinek: Lídři jedí poslední

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Jak vybuduji stabilní a a výkonný tým, ve kterém všichni usilují o dosažení společného cíle? Kde nepanuje cynismus a sobectví? Kde jsou si kolegové oporou? Simon Sinek, autor bestselleru Začněte s pr ... a dál?

Produkt Simon Sinek: Lídři jedí poslední

Simon Sinek: Lídři jedí poslední - parametry

Název produktu: Simon Sinek: Lídři jedí poslední
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 309 Kč
Ušetríte až: 110 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lídři jedí poslední - Simon Sinek. Proč některé týmy drží pohromadě a jiné se rozpadají   „Miluji svoji práci!“ Patříte mezi ty šťastné, kteří toto upřímně prohlašují, nebo naopak od začátku pracovní doby očima posunujete ručičku na hodinách? Představte si, že se každé ráno těšíte do práce, prožijete báječný pracovní den a se skvělým pocitem se vracíte domů. Simon Sinek na svých cestách zjistil, že to není bláhová představa, ale realita mnoha úspěšných organizací. Po mnoha letech výzkumu dospěl k závěru, že taková atmosféra je dokonce základní podmínkou stability a dlouhodobé úspěšnosti jakékoli organizace. Jak je to možné? Sinek odpovídá: vše stojí a padá s pocitem bezpečí; týmy, v nichž vládne cynismus a individuální zájmy, jsou odsouzeny k vnitřním sporům a krachu. Je tedy skutečně možné vytvořit tým, ve kterém by jeden pro druhého skočil do ohně? Kde nepanuje cynismus a sobectví? Kde jsou si kolegové oporou? Autor tvrdí, že ano, a ukazuje, jak na to. Svou argumentaci staví na nejnovějších vědeckých poznatcích o chování jedince ve skupině a související lidské biologii. Knihou se prolínají sugestivní případové studie poskládané ze střípků příběhů z různých odvětví od armády až po výrobu, od vlády až po investiční bankovnictví. V knize se dozvíteco to je kruh bezpečí a jak ho vytvořitjak vytvořit stabilní a sebejistý tým, kde se na sebe kolegové mohou spolehnout a směřují k dosažení společného cílejak získat loajální a hluboce oddané kolegy, kteří se nezastaví před ničím, mají-li prosadit zájmy vaší organizace a vaši vizico se vlastně děje v našem těle, když jsme v kontaktu s druhými a jak této znalosti využítjak zabránit tomu, aby vaše děti trpěly (protože trpí, jste-li v práci nešťastní)jak bojovat se závislostí na hormonech štěstí nebo úzkosti (dopaminu, kortizolu a dalších) kdy je užitečné porušovat pravidlaproč je lepší věnovat raději čas než peníze a že spolupráce a sdílení jsou výhodnější než rivalita a tajnůstkářstvíjak dosáhnout dlouhodobé stability a výkonnosti týmu i celé firmy Lídři jedí poslední - Simon Sinek od nakladatelství Jan Melvil Publishing v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Jak vybuduji stabilní a a výkonný tým, ve kterém všichni usilují o dosažení společného cíle? Kde nepanuje cynismus a sobectví? Kde jsou si kolegové oporou? Simon Sinek, autor bestselleru Začněte s proč, studoval množství firem, v jejichž čele stojí lídři, kterým více než na sobě a na krátkodobých ziscích záleží na zaměstnancích. Své poznatky pak zpracoval do nové knihy Lídři jedí poslední, kde se jimi můžete inspirovat i vy. Armáda má jasno: důstojníci jedí poslední! Co je v jídelně spíše symbolickým gestem, dostává na bitevním poli vážnější rozměr. Ti nejlepší lídři obětují vlastní pohodlí a bezpečí pro dobro těch,kterým velí. Budují ve své firmě důvěru, pocit jistoty a podp


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.