MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Simon Brett: Prevítem snadno a rychle

Próza - beletrie

Simon Brett: Prevítem snadno a rychle

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072038497

Prevítem snadno a rychle - Simon Brett Jste už zkušení rodiče a myslíte si, že víte, co vaše batole potřebuje: jíst, spát, pochovat, vyměnit plenky. Nebo se rozplýváte nad prvním přírůstkem do rodiny a domníváte se, že váš mateřský (otcovský) instinkt vám říká, co si vaše miminko myslí a přeje. Jste na omylu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85837

Jaké má kniha
Prevítem snadno a rychle
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Simon Brett: Prevítem snadno a rychle

Čerstvá hodnocení Simon Brett: Prevítem snadno a rychle

  • 4

Dáda W., 25. listopadu 2015

Knížka je psaná určitě s velkou porcí nadsázky. Podle mě je určená spíše pro ty, kdo už děti mají. U knihy jsem se opravdu často usmívala sama pro sebe. Jsem máma dvojčat a chvílemi jsem se v knize viděla a na tyto časy s hrůzou vzpomínala. Doporučuji jako dobrou oddechovku na deštivé odpoledne.


Specifikace Simon Brett: Prevítem snadno a rychle

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 151 Kč

Prevítem snadno a rychle - Simon Brett Jste už zkušení rodiče a myslíte si, že víte, co vaše batole potřebuje: jíst, spát, pochovat, vyměnit plenky. Nebo se rozplýváte nad prvním přírůstkem do rodiny a domníváte se, že váš mateřský (otcovský) instinkt vám říká, co si vaše miminko myslí a přeje. Jste na omylu. Batolata nejsou roztomilá a bezbranná. Batolata jsou cílevědomá stvoření, kterým je to vaše žvatlání k smíchu, ale neprozradí se ani náznakem, protože je to pro ně výhodné. Tato kniha vám však otevře oči, ať » ... a dál?

Produkt Simon Brett: Prevítem snadno a rychle

Simon Brett: Prevítem snadno a rychle - parametry

Název produktu: Simon Brett: Prevítem snadno a rychle
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Prevítem snadno a rychle - Simon Brett Jste už zkušení rodiče a myslíte si, že víte, co vaše batole potřebuje: jíst, spát, pochovat, vyměnit plenky. Nebo se rozplýváte nad prvním přírůstkem do rodiny a domníváte se, že váš mateřský (otcovský) instinkt vám říká, co si vaše miminko myslí a přeje. Jste na omylu. Batolata nejsou roztomilá a bezbranná. Batolata jsou cílevědomá stvoření, kterým je to vaše žvatlání k smíchu, ale neprozradí se ani náznakem, protože je to pro ně výhodné. Tato kniha vám však otevře oči, ať chcete nebo ne. Teprve díky ní pochopíte, že každé dítě je od narození především prevít, a že je potřeba být stále ve střehu a nepodléhat jeho lstivě roztomilým úsměvům, nemotorným pohybům a sladkému broukání. A nestěžujte si pak, že jsme vás nevarovali. z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Humor a satira od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Malý necenzurovaný deník lidského mláděte vám neposkytne rady, jak si počínat ve výchovné tísni, ale pochopíte, kdo je váš potomek....a že vás má v hrsti. Prevítem snadno a rychle - Simon Brett od authora Simon Brett a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Kniha první. Úsměvná kniha otevře oči všem rodičům, kteří považují miminka za roztomilá a bezbranná.


Recenze Simon Brett: Prevítem snadno a rychle

Dáda W., 25. listopadu 2015Knížka je psaná určitě s velkou porcí nadsázky. Podle mě je určená spíše pro ty, kdo už děti mají. U knihy jsem se opravdu často usmívala sama pro sebe. Jsem máma dvojčat a chvílemi jsem se v knize viděla a na tyto časy s hrůzou vzpomínala. Doporučuji jako dobrou oddechovku na deštivé odpoledne.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Simon Brett: Prevítem snadno a rychle

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.