Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Silsbee Doug: Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků

Knihy

Silsbee Doug: Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků

Hodnocení: 1x
  • 4

Všímavý kouč – Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků - Doug Silsbee. V tomto zcela přepracovaném a aktualizovaném vydání svého bestselleru Všímavý kouč představuje expert na koučink Doug Silsbee svůj praktický model tzv. Septetu jako ideální nástroj pro vedení koučinkových rozhovorů s výkonnými pracovníky, kouči a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Silsbee Doug: Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků koupíte i tady

Specifikace Silsbee Doug: Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 215 Kč

V tomto zcela přepracovaném a aktualizovaném vydání svého bestselleru Všímavý kouč představuje expert na koučink Doug Silsbee svůj praktický model tzv. Septetu jako ideální nástroj pro vedení koučinkových rozhovorů s výkonnými pracovníky, kouči a jinými profesionály. Model rozlišuje sedm rolí (neboli Hlasů), které může kdokoliv ve své koučinkové roli používat, když vstupuje do dialogů posilujících učení. Jsou to: Mistr, Partner, Tazatel, Reflektující, Učitel, Průvodce a Dohlížitel. V této knize Silsbee » ... a dál?

Produkt Silsbee Doug: Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků

Silsbee Doug: Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků - parametry

Název produktu: Silsbee Doug: Všímavý kouč - Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 215 Kč
Maximální cena: 428 Kč
Ušetríte až: 213 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Všímavý kouč – Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků - Doug Silsbee. V tomto zcela přepracovaném a aktualizovaném vydání svého bestselleru Všímavý kouč představuje expert na koučink Doug Silsbee svůj praktický model tzv. Septetu jako ideální nástroj pro vedení koučinkových rozhovorů s výkonnými pracovníky, kouči a jinými profesionály. Model rozlišuje sedm rolí (neboli Hlasů), které může kdokoliv ve své koučinkové roli používat, když vstupuje do dialogů posilujících učení. Jsou to: Mistr, Partner, Tazatel, Reflektující, Učitel, Průvodce a Dohlížitel. V této knize Silsbee osvětluje dynamiku vztahů mezi těmito sedmi rolemi a ukazuje, jak je integrovat do šikovné strategie, kterou lze aplikovat na každý koučinkový rozhovor. Kniha Všímavý kouč je praktickým zdrojem zdokonalování koučinku, nabízejícím užitečná cvičení a ukázkové dialogy pro porozumění a aplikaci Silsbeeho modelu. V průběhu celého textu klade autor značný důraz na znalost sebe sama a všímavost, které jsou integrovány do modelu Septetu. Je to transformativní přístup ke koučinku, který neustále přináší významné a udržitelné výsledky pro řídící pracovníky z první stovky největších korporací v USA (dle žebříčku časopisu FORTUNE), neziskových organizací, ekonomických škol, z oblasti vzdělávání i státní správy. Všímavý kouč – Sedm rolí pro rozvoj řídících pracovníků - Doug Silsbee od nakladatelství Maitrea v kategorii Management, Marketing | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.