Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Šilar František: Opakuji si o prázdninách 5

Knihy

Šilar František: Opakuji si o prázdninách 5

Hodnocení: 1x
  • 4

Opakuji si o prázdninách 5 - Šilar František. Zábavné opakování ze všech předmětů. Řešení jednotlivých úloh i pomocné výpočty zapisuj přímo do knížky.U některých obtížnějších úloh je za označením NEZAPOMEŇ zopakováno pravidlo ze školní výuky.Ještě než začneš používat tuto knížku, podívej se na její poslední stránky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Šilar František: Opakuji si o prázdninách 5 koupíte i tady

Specifikace Šilar František: Opakuji si o prázdninách 5

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 86 Kč

Publikace je určena všem kteří si chtějí zopakovat učivo 5.ročníku základní školy. Zejména je vhodná na prázdniny pro žáky, kteří ukončili 5.třídu. Obsahuje hlavně cvičení z českého jazyka a matematiky. ... a dál?

Produkt Šilar František: Opakuji si o prázdninách 5

Šilar František: Opakuji si o prázdninách 5 - parametry

Název produktu: Šilar František: Opakuji si o prázdninách 5
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 86 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Opakuji si o prázdninách 5 - Šilar František. Zábavné opakování ze všech předmětů. Řešení jednotlivých úloh i pomocné výpočty zapisuj přímo do knížky.U některých obtížnějších úloh je za označením NEZAPOMEŇ zopakováno pravidlo ze školní výuky.Ještě než začneš používat tuto knížku, podívej se na její poslední stránky (označené PŘIPOMEŇ SI), kde je připomenuto některé učivo. Může se ti hodit při řešení úloh. Zvykni si pracovat s touto knížkou samostatně bez cizí pomoci. Rozsah knížky je volen tak, aby se dal zvládnout během letních prázdnin. Přibližně připadá na jeden den prázdnin jedna stránka.Pro přehled o vykonané práci ti poslouží dole uvedená tabulka s přehledem stránek knihy podle jednotlivých předmětů. Vybarvi příslušné okénko tehdy, když vyřešíš všechny úlohy jedné stránky.Uvidíš tak, co máš již hotové a kolik stran ti ještě zbývá.Publikace umožňují žákům první až páté třídy základní školy zopakovat si zábavnou formou základní učivo ukončeného ročníku. Výběr látky je v souladu s osnovami ministerstva školství. Opakuji si o prázdninách 5 - Šilar František od nakladatelství Nadace Charty 77 v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Knížka pro děti, které ukončily 3.ročník základní školy. Publikace je určena dětem, které si chtějí zopakovat učivo 5.ročníku základní školy. Zejména je vhodná na prázdniny pro žáky, kteří ukončili 5.třídu. Umožňuje žákům 5.třídy ZŠ zopakovat si zábavnou formou základní učivo ukončeného ročníku. Obsahuje hlavně cvičení z českého jazyka a matematiky. Výběr látky je v souladu s osnovami ministerstva školství.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.