Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Shannon Sovndal: Cyklistika - anatomie

Knihy

Shannon Sovndal: Cyklistika - anatomie

Hodnocení: 3x
  • 3.5

Celkem 74 nejúčinnějších cvičení pro jízdu na kole, každé s jasným, postupným popisem a barevnými anatomickými ilustracemi, které vyobrazují svaly právě zapojené do určitého pohybu. Jednotlivé cviky se aplikují přímo na situace při jízdě a při urputnýchbojích během soutěží. Zobrazené pracující svaly během zatáčení, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Cyklistika - anatomie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Shannon Sovndal: Cyklistika - anatomie koupíte i tady

Specifikace Shannon Sovndal: Cyklistika - anatomie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 348 Kč

74 nejúčinnějších cvičení pro jízdu na kole, každé s jasným, postupným popisem a barevnými anatomickými ilustracemi, které vyobrazují svaly právě zapojené do určitého pohybu. ... a dál?

Produkt Shannon Sovndal: Cyklistika - anatomie

Shannon Sovndal: Cyklistika - anatomie - parametry

Název produktu: Shannon Sovndal: Cyklistika - anatomie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 348 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 151 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Celkem 74 nejúčinnějších cvičení pro jízdu na kole, každé s jasným, postupným popisem a barevnými anatomickými ilustracemi, které vyobrazují svaly právě zapojené do určitého pohybu. Jednotlivé cviky se aplikují přímo na situace při jízdě a při urputnýchbojích během soutěží. Zobrazené pracující svaly během zatáčení, stoupání, klesání a sprintu ukazují, jak jednotlivé cviky zásadně souvisí s cyklistickým výkonem.Naučíte se také pozměnit cvičení tak, abyste se zaměřili na určité svalové oblasti, snížilisvalové napětí a minimalizovali tak vznik běžných cyklistických úrazů. Informace obsažené v této publikaci jsou z pohledu cyklistického tréninku velmi významné. Zařazení posilovacích cviků, předložených Shannonem Sovndalem, do každodenního cyklistickéhotréninku bude mít efektivní vliv na vaši zvýšenou celkovou výkonnost. Velmi doporučuji přečíst a v praxi využívat poznatky uvedené v této knize nejenom aktivním cyklistům, ale i návštěvníkům fitness a spinning center. Mgr. Viktor Zapletal reprezentačnítrenér ČR, trenér ASC Dukla Praha a vedoucí trenér tréninkové skupiny Viktora Zapletala, caths.cz, skhcp.cz V knize Cyklistika anatomie řeší autor problém trénování každé svalové skupiny k získání toho nejlepšího výkonu při jízdě na kole.Jednotlivé cviky byly vybrány tak, aby splňovaly nároky cyklistů. Zkuste je začlenit do svého tréninkového programu a uvidíte, jaké výsledky ve výkonu vám tato cvičení přinesou. Publikace: Cyklistika - anatomie-Váš ilustrovaný průvodce pro sílu, rychlost a vytrvalost - Váš ilustrovaný průvodce pro sílu, rychlost a vytrvalost - Shannon Sovndal. 74 nejúčinnějších cvičení pro jízdu na kole, každé s jasným,

postupným popisem a barevnými anatomickými ilustracemi, které

vyobrazují svaly právě zapojené do určitého pohybu. Jednotlivé

cviky kniha aplikuje přímo na situace při jízdě a při bojích během

soutěží. Zobrazené pracující svaly během zatáčení, stoupání,

klesání a sprintu ukazují, jak jednotlivé cviky zásadně souvisí s

cyklistickým výkonem. Doporučuje osobní trenér Jaroslava Kulhavého

a Jiřího Ježka, Mgr. Viktor Zapletal. Publikace: Cyklistika - anatomie-Váš ilustrovaný průvodce pro sílu, rychlost a vytrvalost - Váš ilustrovaný průvodce pro sílu, rychlost a vytrvalost - Shannon Sovndal.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.