Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)

Knihy

SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)

Hodnocení: 1x
  • 4

Aprende - gramatika a slovník 4 (B2) - Francisca Castro Viúdez. Aprende gramática y vocabulario está diseńado como material complementario, se puede usar en clase o para el autoaprendizaje.n El libro se divide en dos partes una dedicada a la gramática y otra, al vocabulario. En Aprende 4 la parte de gramática se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 440 Kč

„Aprende” – gramatika a slovní zásoba (A1–B2), je podpůrným kurzem španělského jazyka, který doporučujeme pro běžnou výuku ve třídě i pro samostudium. Obsahuje 15 lekcí zaměřených na zvládnutí gramatických jevů španělského jazyka. Jeho předností je především detailní, a přesto lehce pochopitelné vysvětlení gramatiky pomocí využití příkladů z běžného života, upozornění na chyby a také slovník nejpoužívanějších španělských slov a výrazů, se kterými se studenti setkají na každé z úrovní jazykových dovedností.Lekce » ... a dál?

Produkt SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)

SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2) - parametry

Název produktu: SGEL Aprende - gramatika a slovník 4 (B2)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 440 Kč
Maximální cena: 440 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aprende - gramatika a slovník 4 (B2) - Francisca Castro Viúdez. Aprende gramática y vocabulario está diseńado como material complementario, se puede usar en clase o para el autoaprendizaje.n El libro se divide en dos partes una dedicada a la gramática y otra, al vocabulario. En Aprende 4 la parte de gramática se divide en 26 unidades más una de repaso y la de vocabulario, en 10.n Cada unidad del apartado de gramática se compone de tres secciones n Situaciones donde se describe el uso de la forma gramatical presentada. n żCómo es? con presentación de los paradigmas. n Práctica una serie de actividades graduadas de más a menos controladas. De esta forma, el estudiante va construyendo su competencia gramatical paso a paso.n En la segunda parte, dedicada al vocabulario, en cada unidad se presenta y se practica el léxico más útil y básico de cada nivel, de forma amena y ágil, con numerosas imágenes, que contribuyen a una rápida asimilación.n Al final del libro se incluye un índice de conjunciones y nexos, una tabla de verbos regulares e irregulares y el solucionario de los ejercicios.nDescarga una muestran Aprende - gramatika a slovník 4 (B2) - Francisca Castro Viúdez od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Aprende gramática y vocabulario ist als Zusatzmaterial konzipiert, das im Unterricht oder zum autonomen Lernen genutzt werden kann. Das Buch ist in zwei Abschnitte unterteilt, einen Grammatikteil, bestehend aus 35 Einheiten und einen Vokabelteil, der aus 15 Einheiten besteht. Jede Lektion zur Grammatik hat drei Bereiche: Situaciones, wo der Gebrauch der vorgestellten Struktur beschrieben wird; żCómo es? mit der Darstellung der grammatikalischen Muster; Und Práctica, eine Reihe Aktivitäten, die nach dem Grad ihrer Kontrolliertheit abgestuft sind. Auf diese Weise bildet der Lerner Schritt für Schritt seine grammatische Kompetenz aus. Im zweiten Abschnitt, dem Teil zum Wortschatz, wird in jeder Lektion die grundlegende und nützlichste Lexik zum jeweiligen Niveau, auf unterhaltsame und lebendige Art und Weise vorgestellt und geübt. Mit Hilfe der vielen Bilder ist eine schnelle Verarbeitung des Inhalts garantiert. Am Ende des Buches befinden sich eine Tabelle mit regelmäßigen und unregelmäßigen Verben und der Lösungsschlüssel. „Aprende” – gramatika a slovní zásoba (A1–B2), je podpůrným kurzem španělského jazyka, který doporučujeme pro běžnou výuku ve třídě i pro samostudium. Obsahuje 15 lekcí zaměřených na zvládnutí gramatických jevů španělského jazyka. Jeho předností je především detailní, a přesto lehce pochopitelné vysvětlení gramatiky pomocí využití příkladů z běžného života, upozornění na chyby a také slovník nejpoužívanějších španělských slov a výrazů, se kterými se studenti setkají na každé z úrovní jazykových dovedností.Lekce zaměřené na slovní zásobu využívají rozpoznávání a učení se novým slovům v různorodých aktivitách a cvičeních. Soustředí se také na jejich následné použití v běžných situacích, se kte


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.