Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Sergej Lukjaněnko: Chladné břehy - Hledači nebe I.

Próza - beletrie

Sergej Lukjaněnko: Chladné břehy - Hledači nebe I.

Hodnocení: 1x
  • 4

Chladné břehy – Hledači nebe I. - Sergej Lukjaněnko. Román Chladné břehy je první částí dilogie Hledači nebe. Autor v něm zavádí své čtenáře na Zemi s poněkud jinými dějinami a tedy i jiným politickým a hospodářským uspořádáním. A nutno říci, že tato alternativa rozhodně není nezajímavá. Protřelý zloděj Ilmar je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sergej Lukjaněnko: Chladné břehy - Hledači nebe I. koupíte i tady

Specifikace Sergej Lukjaněnko: Chladné břehy - Hledači nebe I.

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 186 Kč

Sergej Lukjaněnko je autorem románu Chladné břehy , který je první částí dilogie Hledači nebe. Jedno nemůžete Ilmarovi odepřít na zloděje je nebývale počestný. S modlitbami k Sestře a Vykupiteli na rtech prchá z nucených prací společně s Markem, chlapcem ovládajícím Slovo. Jenom společně mají šanci uprchnout, ale cesta ke svobodě je dlouhá a skutečnost mnohem složitější, než by si kdy Ilmar pomyslel. Kdyby tušil, do čeho se pouští, možná by raději zůstal v pekle železných dolů. ... a dál?

Produkt Sergej Lukjaněnko: Chladné břehy - Hledači nebe I.

Sergej Lukjaněnko: Chladné břehy - Hledači nebe I. - parametry

Název produktu: Sergej Lukjaněnko: Chladné břehy - Hledači nebe I.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 186 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 112 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Chladné břehy – Hledači nebe I. - Sergej Lukjaněnko. Román Chladné břehy je první částí dilogie Hledači nebe. Autor v něm zavádí své čtenáře na Zemi s poněkud jinými dějinami a tedy i jiným politickým a hospodářským uspořádáním. A nutno říci, že tato alternativa rozhodně není nezajímavá. Protřelý zloděj Ilmar je spolu s dalšími odsouzenci odvážen trestaneckou lodí na nucené práce do dolů. Mezi ostatními přitáhne jeho pozornost velmi mladý chlapec a Ilmar s ním uzavře dohodu, že si vzájemně pomohou uprchnout. Tím začne dobrodružná cesta za svobodou a ještě něčím jiným - Ilmar velmi brzy pochopí, že tenhle mladíček je urozený a že má poslání. Aby se dostali z ostrova, musí unést kluzák, a aby unikli pronásledovatelům, musí oba muži prokázat velkou inteligenci a značné schopnosti. Putují mnoha zeměmi a cestou získávají společníky a přátele. Chladné břehy – Hledači nebe I. - Sergej Lukjaněnko od nakladatelství Argo v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz KNIHA JE VELMI LEHCE POŠKRÁBANÁ     Jedno nemůžete Ilmarovi odepřít – na zloděje je nebývale počestný. S modlitbami k Sestře a Vykupiteli na rtech prchá z nucených prací společně s Markem, chlapcem ovládajícím Slovo. Jenom společně mají šanci uprchnout, ale cesta ke svobodě je dlouhá a skutečnost mnohem složitější, než by si kdy Ilmar pomyslel. Kdyby tušil, do čeho se pouští, možná by raději zůstal v pekle železných dolů. Román Chladné břehy je první částí dilogie Hledači nebe. Vychází ve spolupráci s nakladatelstvím Argo. Lukjaněnkova tvorba je žánrově neobyčejně pestrá – klasickou fantasy střídá kyberpunk, space operu zase magický realismus. Společným jmenovatelem všech jeho děl je však jejich humanismus. Ať už se odehrávají v sebebizarnějších světech, vždy je zde na prvním místě člověk, který v sobě navzdory všem svým nešvarům a slabostem nachází sílu udělat ve správnou chvíli správnou věc, dát průchod své lidskosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.