Srovnání cen hodinek JVD

Rádi byste měli pravidelně přehled o tom, kolik je přesně hodin, ale už vás nebaví neustále poslouchat, že jste smartphone závisláci, protože neustále sledujete displej svého telefonu? Proč si nepořídíte hodinky JVD, ať už chcete pánské hodinky,  dámské hodinky nebo snad dokonce dětské hodinky. Všechny jsou velmi pěkně zpracované, elegantní a vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou zárukou dlouhé životnosti každého jednotlivého produktu, kterých v nabídce najdete téměř 1 400. Nechybí ani nejlevnější hodinky jako jsou JVD H85.1, ani nejoblíbenější v podobě JVD J7159.1. Jestli vám značka JVD nesedí, zaměřte se na jiné hodinky.

Značka

  • Více značek

Speciály

Styl


Hodinky JVD (1 275 produktů)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. Další


Projděte si recenze ze sekce Hodinky. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Hodnocení:
  • 1
Uživatel: Roháček Lumír
Zakoupeno: 28.3.2019

Daniel Klein DK11310-1


PRO:   desing
PROTI:   velmi nekvalitní provedení

Koupil jsem si Vaše hodinky v stříbrném provedení. Používal jsem je pouze o víkendech, nikdy, opakuji nikdy, nepřišly do styku s vodou ! Do roku se ze stříbrných hodinek vyklubaly mosazné ! Reklamace....prý voda. A navíc, manželka taktéž. Nikdy více D. Klein. Nikdy více reklamace u Vás. Má satisfakce je odrazovat potenciální kupující u Vás!

Zobrazit celou recenzi

Hodnocení:
  • 1
Uživatel: zákazník

Daniel Klein DK11310-1


PRO:   Nic
PROTI:   Dostal jsem tyto hodinky k vánocům.Datum a den je strašně malý a není vidět ani s brýlemi

Na ruce zbytečně hodně těžký

Hodnocení:
  • 5
Uživatel: Neznámý

Boccia Titanium 3165-21


PRO:   nad míru spokojenost

super


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.