Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států

Učebnice/Odborná literatura

Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států

Hodnocení: 1x
  • 4

Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států - Dalibor Jílek, Jaroslav Větrovský, Katarína Šmigová. Více než sedm dlouhých let uplynulo od vyhlášení rozsudku Evropského soudu pro lidská práva ve věci D. H. a ostatní v. Česká republika, během nichž Česká republika nepřijala nutné kroky vedoucí k plné implementaci ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Segregace, vzdělávací p..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států koupíte i tady

Specifikace Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 268 Kč

Více než sedm dlouhých let uplynulo od vyhlášení rozsudku Evropského soudu pro lidská práva ve věci D. H. a ostatní v. Česká republika, během nichž Česká republika nepřijala nutné kroky vedoucí k plné implementaci soudem potvrzených principů a pravidel. Kauza českých zvláštních škol se stala jedním z nejvýznamnějších případů Evropského soudu týkajících se vymezení práva na vzdělání v kontextu zákazu diskriminace na základě národnostního a sociálního původu, resp. příslušnosti k národnostní menšině. Nejen v České » ... a dál?

Produkt Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států

Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států - parametry

Název produktu: Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 268 Kč
Maximální cena: 330 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států - Dalibor Jílek, Jaroslav Větrovský, Katarína Šmigová. Více než sedm dlouhých let uplynulo od vyhlášení rozsudku Evropského soudu pro lidská práva ve věci D. H. a ostatní v. Česká republika, během nichž Česká republika nepřijala nutné kroky vedoucí k plné implementaci soudem potvrzených principů a pravidel. Kauza českých zvláštních škol se stala jedním z nejvýznamnějších případů Evropského soudu týkajících se vymezení práva na vzdělání v kontextu zákazu diskriminace na základě národnostního a sociálního původu, resp. příslušnosti k národnostní menšině. Nejen v České republice jsou závěry Evropského soudu často chápány jako programový výrok ve prospěch politiky inkluze. Otázky týkající se implementace rozsudku Evropského soudu pro lidská práva rezonují v různých částech této publikace jako důležitý motiv. Nejde však o motiv jediný. Autorský kolektiv se problematikou segregace v oblasti vzdělání zabýval z mnohem širšího hlediska a vypracoval hloubkovou studii, která zahrnuje důkladnou teoretickou reflexi pojmů diskriminace a segregace, rozbor historie povinného a všeobecného školství a přehled mezinárodních závazků států souvisejících s kodifikací práva na vzdělání. Takto komplexně pojatá studie bude obohacením nejen odborné debaty právníků, ale také celospolečenské diskuse o jednom z klíčových lidských práv. Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států - Dalibor Jílek, Jaroslav Větrovský, Katarína Šmigová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Katarína Šmigová, Jaroslav Větrovský, Dalibor Jílek, Druh sortimentu : Kniha, Segregace, vzdělávací příležitost a závazky států, Jazyk : Čeština, Počet stran : 200


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.