Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Sean McMullen: Putování měsíčního stínu

Próza - beletrie

Sean McMullen: Putování měsíčního stínu

Hodnocení: 1x
  • 4

Smlouva o dílo je jedním z nejdůležitějších smluvních typů, které jsou obsaženy hned ve dvou českých stěžejních právních předpisech, a to občanském a obchodním zákoníku. Zasahuje do života nejen odborné, ale i laické veřejnosti, s institutem, který upravuje, se dříve či později setká každý z nás. Předkládaná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sean McMullen: Putování měsíčního stínu koupíte i tady

Specifikace Sean McMullen: Putování měsíčního stínu

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 185 Kč

Svět je radioaktivní, má čtyři měsíce a lidé dvě srdce. Mocí posedlý císař ovládá magickou zbraň, schopnou vyvolat apokalypsu. Jiný fanatický šílenec se ji snaží získat a jde za svým cílem přes mrtvoly. Naštěstí se najdou zachránci světa, i když je to zvláštní, nepravděpodobná společnost: neurotický dvorní čaroděj, krásná kněžka lehčích mravů, upír, čarodějka se sklonem k obezitě t.č. na přísné dietě a dívka s umělým vědomím ve vypůjčeném těle. Kdo z čtenářů si potrpí na bitvy má je mít, kdo má rád magii, seznámí » ... a dál?

Produkt Sean McMullen: Putování měsíčního stínu

Sean McMullen: Putování měsíčního stínu - parametry

Název produktu: Sean McMullen: Putování měsíčního stínu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Smlouva o dílo je jedním z nejdůležitějších smluvních typů, které jsou obsaženy hned ve dvou českých stěžejních právních předpisech, a to občanském a obchodním zákoníku. Zasahuje do života nejen odborné, ale i laické veřejnosti, s institutem, který upravuje, se dříve či později setká každý z nás. Předkládaná publikace je prací jedné z našich předních odbornic na obchodní právo, doc. JUDr. Ivany Štenglové. Účelem knihy je provést rozbor současné úpravy smlouvy o dílo v obou zákonících, porovnat jejich výhody a nevýhody a poukázat na jejich nedostatky. Text je členěn do tří částí. První pojednává o historickém vývoji tohoto smluvního typu od římského práva po hospodářský zákoník a zákoník mezinárodního obchodu. Druhá, nejobsáhlejší, čítající 16 kapitol, čtenáře provede platnou právní úpravou v České republice a třetí seznamuje se švýcarským a německým obligačním právem týkajícím se rovněž tohoto smluvního typu. Text je samozřejmě doplněn přehledem judikatury, literatury a věcným rejstříkem. Tento titul, právě proto, že je speciálně zaměřen, bude užitečný nejen posluchačům a pedagogům na právnických fakultách a jiných vysokých školách, advokátům, soudcům a podnikovým (firemním) právníkům, ale také každému, kdo hodlá uzavírat smlouvu o dílo, ať už ve svém běžném životě, nebo pro podnikatelské účely. Publikace: Putování měsíčního stínu - Sean McMullen. Svět je radioaktivní, má čtyři měsíce a lidé dvě srdce. Mocí

posedlý císař ovládá magickou zbraň, schopnou vyvolat apokalypsu.

Jiný fanatický šílenec se ji snaží získat a jde za svým cílem přes

mrtvoly. Naštěstí se najdou zachránci světa, i když je to zvláštní,

nepravděpodobná společnost: neurotický dvorní čaroděj, krásná

kněžka lehčích mravů, upír, čarodějka se sklonem k obezitě t.č. na

přísné dietě a dívka s umělým vědomím ve vypůjčeném těle. Kdo z

čtenářů si potrpí na bitvy má je mít, kdo má rád magii, seznámí se

s prostředím Akademie aplikované magie a prožije s jedním z hrdinů

zkoušky na čaroděje, a to jste ještě neviděli město, roztavené až

na sklo. Suchozemci, pozor na mořskou nemoc! Publikace: Putování měsíčního stínu - Sean McMullen. Kniha: Putování měsíčního stínu, McMullen, Sean, Nakladatelství TRITON,s.r.o., Knihy - Beletrie pro dospělé - Romány, povídky, novely - Sci-fi Autor: Sean McMullenRok vydání­: 2004Vazba: Brožovaná bez přebalu matnáISBN: 80-7254-576-0Počet stran: 680Rozměry: 165,0 x 110,0 x 37,0 Autor : Sean McMullen, Druh sortimentu : Kniha, Putování měsíčního stínu, Jazyk : Čeština, Počet stran : 680


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.