Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Sde-Or Imi, Yanilov Yeal: Krav Maga - Umění čelit ozbrojenému útočníkovi

Knihy naučná literatura

Sde-Or Imi, Yanilov Yeal: Krav Maga - Umění čelit ozbrojenému útočníkovi

Hodnocení: 1x
  • 4

Krav Maga - Imi Sde-Or (Lichtenfeld),Eyal Yanilov, Na tomto světě neexistuje jediná země, jediný stát, jejichž vláda by mohla občanovi zaručit, že nebude někdy v budoucnu muset sám čelit útoku ozbrojeného psychopatického teroristy, kriminálního zločince, násilníka pod vlivem drog, agresívního šílence, pobudy... Krav ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sde-Or Imi, Yanilov Yeal: Krav Maga - Umění čelit ozbrojenému útočníkovi koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Sde-Or Imi, Yanilov Yeal: Krav Maga - Umění čelit ozbrojenému útočníkovi

  • 3

Dáda87, 25. listopadu 2015

Ha ha. Už se vidím, jak zneškodňuju chlapa s pistolí. Techniky jsou zajímavé, úsporné a docela jednoduše zapamatovatelné. Celkově působí efektivně.


Specifikace Sde-Or Imi, Yanilov Yeal: Krav Maga - Umění čelit ozbrojenému útočníkovi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 174 Kč

Krav Maga - souhrn bojových technik pro boj zblízka a osobní sebeobranu, původně vyvinutý pro potřeby IDF, Izraelských obranných sil, a pro další národní bezpečnostní služby a složky. (umění čelit ozbrojenému útočníkovi : moderní, jednoduchý avšak razantní a efektivní izraelský systém sebeobrany a praktického bojového nácviku, prověřený ve střetnutích, nesvázaný středověkými rity a formami) ... a dál?

Produkt Sde-Or Imi, Yanilov Yeal: Krav Maga - Umění čelit ozbrojenému útočníkovi

Sde-Or Imi, Yanilov Yeal: Krav Maga - Umění čelit ozbrojenému útočníkovi - parametry

Název produktu: Sde-Or Imi, Yanilov Yeal: Krav Maga - Umění čelit ozbrojenému útočníkovi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Krav Maga - Imi Sde-Or (Lichtenfeld),Eyal Yanilov, Na tomto světě neexistuje jediná země, jediný stát, jejichž vláda by mohla občanovi zaručit, že nebude někdy v budoucnu muset sám čelit útoku ozbrojeného psychopatického teroristy, kriminálního zločince, násilníka pod vlivem drog, agresívního šílence, pobudy... Krav Maga - souhrn bojových technik pro boj zblízka a osobní sebeobranu, původně vyvinutý pro potřeby IDF, Izrsaelských obranných sil, a pro další národní bezpečnostní služby a složky. Přizpůsobený civilním potřebám tak, aby uvedené metody dokázali úspěšně uplatnit normální občané, mladí i staří, muži i ženy, jako takoví nedisponující obzvláštní fyzickou silou, učí, jak se vypořádat s útočníkem ozbrojeným nožem, sekyrou, hrdlem láhve, jinými bodnými, řeznými a sečnými nástroji a zbraněmi, tupým nástrojem - palicí, holí, kamenem -, střelnými zbraněmi - pistolí, samopalem - výbušninami - granátem. KM předvádí i zákroky podnikané ve prospěch třetí osoby a demonstruje, jak má občan reagovat, je-li napaden dvěma ozbrojenými útočníky. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Zdraví, Hubnutí a Sport | Sport | Bojové sporty od NAŠE VOJSKO naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Krav Maga - souhrn bojových technik pro boj zblízka a osobní sebeobranu, původně vyvinutý pro potřeby IDF, Izraelských obranných sil, a pro další národní bezpečnostní služby a složky. (umění čelit ozbrojenému útočníkovi : moderní, jednoduchý avšak razantní a efektivní izraelský systém sebeobrany a praktického bojového nácviku, prověřený ve střetnutích, nesvázaný středověkými rity a formami)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.