Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Scientia Deutsch für Gymnasien 3 Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová

Knihy

Scientia Deutsch für Gymnasien 3 Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová

Hodnocení: 1x
  • 4

Deutsch für Gymnasien 3 - Grundlagenlehrbuch - Höppnerová V.. Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na ZŠ. Soubor čtyř učebnic, ke každému dílu metodické příručky a audiokazet respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lze zakoupit publikaci Begleiter, která doprovází ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Scientia Deutsch für Gymnasien 3 Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 167 Kč

Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na základní škole. Soubor čtyř samostatně prodejných učebnic, metodické příručky ke každému dílu a audiokazet, respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lze zakoupit publikaci Begleiter, která doprovází všechny čtyři díly výkladem mluvnických jevů a bohatou nabídkou cvičení. Každá učebnice obsahuje15 lekcí rozdělených na oddíly A, B a C, kontrolní otázky k poslechovým » ... a dál?

Produkt Scientia Deutsch für Gymnasien 3 Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová

Scientia Deutsch für Gymnasien 3 Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová - parametry

Název produktu: Scientia Deutsch für Gymnasien 3 Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 167 Kč
Maximální cena: 167 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Deutsch für Gymnasien 3 - Grundlagenlehrbuch - Höppnerová V.. Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na ZŠ. Soubor čtyř učebnic, ke každému dílu metodické příručky a audiokazet respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lze zakoupit publikaci Begleiter, která doprovází všechny čtyři díly souhrnným výkladem mluvnických jevů a bohatou nabídkou cvičení. Každá učebnice obsahuje 15 lekcí rozdělených na oddíly A, B a C, kontrolní otázky k poslechovým textům a oboustranný slovník. Ke čtvrtému dílu jsou navíc připojeny ukázky německé krásné literatury, které mají studenty seznámit s nejvýznamnějšími spisovateli této jazykové oblasti. Metodická příručka ke každému dílu poskytuje učiteli návod k práci v hodinách a rozšiřuje informace o reáliích probíraných v základní učebnici. Součástí příručky jsou kontrolní testy, diktáty a poslechové texty nahrané rodilými mluvčími na kazetách. Deutsch für Gymnasien 3 - Grundlagenlehrbuch - Höppnerová V. od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Učebnice "Deutsch für Gymnasien 3" je určena 3. ročníku gymnázií nebo jiných středních škol. Na oba předchozí díly navazuje výběrem témat, slovní zásobou, mluvnickou látkou, strukturou a počtem lekcí i celkovou koncepcí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.