Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Scientia Begleiter - Deutsch für Gymnasien

Učebnice/Odborná literatura

Scientia Begleiter - Deutsch für Gymnasien

Hodnocení: 1x
  • 4

Deutsch für Gymnasien Begleiter - Höppnerová V.. Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na ZŠ. Soubor čtyř učebnic, ke každému dílu metodické příručky a audiokazet respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lze zakoupit publikaci Begleiter, která doprovází všechny čtyři díly ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Scientia Begleiter - Deutsch für Gymnasien

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 39 Kč

Publikace: DEUTSCH FÜR GYMNASIEN BEGLEITER-ÜBUNGSGRAMMATIK ZUM LEHRBUCH - V. Höppnerová H. Jandová F. Novák I. Musilová. Doprovází všechny čtyři díly učebnice Deutsch für Gymnasien souhrnným výkladem mluvnických jevů a bohatou nabídkou cvičení. Publikace: DEUTSCH FÜR GYMNASIEN BEGLEITER-ÜBUNGSGRAMMATIK ZUM LEHRBUCH - V. Höppnerová H. Jandová F. Novák I. Musilová. ... a dál?

Produkt Scientia Begleiter - Deutsch für Gymnasien

Scientia Begleiter - Deutsch für Gymnasien - parametry

Název produktu: Scientia Begleiter - Deutsch für Gymnasien
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 39 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 168 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Deutsch für Gymnasien Begleiter - Höppnerová V.. Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na ZŠ. Soubor čtyř učebnic, ke každému dílu metodické příručky a audiokazet respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lze zakoupit publikaci Begleiter, která doprovází všechny čtyři díly souhrnným výkladem mluvnických jevů a bohatou nabídkou cvičení. Každá učebnice obsahuje 15 lekcí rozdělených na oddíly A, B a C, kontrolní otázky k poslechovým textům a oboustranný slovník. Ke čtvrtému dílu jsou navíc připojeny ukázky německé krásné literatury, které mají studenty seznámit s nejvýznamnějšími spisovateli této jazykové oblasti. Metodická příručka ke každému dílu poskytuje učiteli návod k práci v hodinách a rozšiřuje informace o reáliích probíraných v základní učebnici. Součástí příručky jsou kontrolní testy, diktáty a poslechové texty nahrané rodilými mluvčími na kazetách. Deutsch für Gymnasien Begleiter - Höppnerová V. od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kurz, nadväzujúci na predchádzajúcu povinnú výuku na základnej škole, určený pre gymnáziá. Každý diel učebnice obsahuje 15 lekcií, rozdelených na oddiely A, B, C, kontrolné otázky k posluchovým textom a obojstranný slovník. K 4. dielu naviac sú pripojené ukážky krásnej nemeckej literatúry. Metodická príručka ku každému dielu poskytuje učiteľovi návod na prácu v hodinách a rozširuje informácie o reáliách preberaných v základnej učebnici. Súčasťou príručky sú kontrolné testy, diktáty a posluchové texty nahrané na kazetách. Ku kurzu je možné zakúpiť gramatický doplnok Begleiter, ktorý sprevádza všetky 4 diely bohatou ponukou cvičení a súhrnným výkladom gramatických javov. (Übungsgrammatik zum Lehrbuch Deutsch für Gymnasien) „Begleiter" je součástí učebnice „Deutsch für Gymnasien". Může však být užitečnou pomůckou každému, kdo si chce zopakovat, doplnit a současně i procvičit své znalosti německé mluvnice. Má dvě části - mluvnici a cvičení k ní. Autor knihy Věra Höppnerová, Vydavatelstvo Klett, , cvičebnica gramatiky k učebnici Kniha,2006


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.