Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Šárka Váchová: Chaloupka na vršku 2 - Nové příběhy - s CD

Knihy pro děti a mládež

Šárka Váchová: Chaloupka na vršku 2 - Nové příběhy - s CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Edice ČT Chaloupka na vršku 2 Nové příběhy s CD Chaloupka na vršku 2 je knížkou s příběhy dob našich předků, z života na venkově a podhorské vesničky zároveň. Laskavým způsobem přiblížuje dnešním dětem jak žili děti v dřívějších dobách, jak dokázali souznít s přírodou, se čtvero ročními ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Šárka Váchová: Chaloupka na vršku 2 - Nové příběhy - s CD koupíte i tady

Specifikace Šárka Váchová: Chaloupka na vršku 2 - Nové příběhy - s CD

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 203 Kč

Tak asi před sto padesáti lety bydlel v jedné chaloupce, stojící na vršku, vdovec řezbář Tomeš se svými třemi dětmi nejstarší Mařenkou, Honzíkem a malou Andulkou. V malebné podhorské vesničce žili spolu s několika málo sousedy a přáteli prostý, i když ne zrovna lehký život, kterému příroda dodávala harmonii a řád.Vyprávění je doplněno nejen pranostikami, pořekadly a příslovími, ale také notovými záznamy písniček, které si můžete poslechnout na bonusovém CD. (nové příběhy) ... a dál?

Produkt Šárka Váchová: Chaloupka na vršku 2 - Nové příběhy - s CD

Šárka Váchová: Chaloupka na vršku 2 - Nové příběhy - s CD - parametry

Název produktu: Šárka Váchová: Chaloupka na vršku 2 - Nové příběhy - s CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 203 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Edice ČT Chaloupka na vršku 2 Nové příběhy s CD

Chaloupka na vršku 2 je knížkou s příběhy dob našich předků, z života na venkově a podhorské vesničky zároveň. Laskavým způsobem přiblížuje dnešním dětem jak žili děti v dřívějších dobách, jak dokázali souznít s přírodou, se čtvero ročními obdobími, jaké měli radosti i povinnosti. Čtyři kamarádi této knížečky prožívají různá dobrodružství ovlivněná dobou a lidovými tradicemi, které se odkrývají prostým a mnohdy tolik potřebným klidným a moudrým přístupem.

Spojení s přírodou v této knížečce tolik zřejmé, může obohatit vědomí dnešních dětí pozitivním způsobem.

V pokračování druhého dílu Mařenka, Honzík, Martin a Andulka zažijí nová setkání s pokladem, novým miminkem Barborkou, šermujícím husarem Ludvíkem a i s vyprávěním dědy Koudelky o svatém Václavovi a JIřím.

Bonusové CD nabízí pranostiky, pořekadla a přísloví, ale také notový záznam písniček, které si můžete poslechnout na přiloženém bonusovém CD.

Autor: Šárka Váchová

Ilustrace: Vladimír Vimr

Veďte děti ke čtení již odmalička!

Vhodné pro děti od 5 let

Počet stran: 120

Jazyk: čeština

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

Rozměry: 19,4 x 25,4 cm

Země původu: ČR Chaloupka na vršku 2 - Nové příběhy s CD

Poutavé vyprávění o malých dětech z podhorské vesničky a o jejich životě na venkově.

Tak asi před sto padesáti lety bydlel v jedné chaloupce, stojící na vršku, vdovec řezbář Tomeš se svými třemi dětmi – nejstarší Mařenkou, Honzíkem a malou Andulkou. V malebné podhorské vesničce žili spolu s několika málo sousedy a přáteli prostý, i když ne zrovna lehký život, kterému příroda dodávala harmonii a řád. V nových příbězích z Chaloupky na vršku se Honzík s Martínkem vydají na Letnice hledat poklad ke skále a o Dušičkách vyzkouší svou odvahu na hřbitově. Ševci Matějovi a jeho ženě Bětušce se narodí dcera Barborka, husar Ludvík naučí kluky šermovat a děda Koudelka poví dětem o svatém Václavovi a legendu o statečném svatém Jiří.

Vyprávění je doplněno nejen pranostikami, pořekadly a příslovími, ale také notovými záznamy písniček, které si můžete poslechnout na přiloženém bonusovém CD.

Autor: Šárka Váchová

Ilustrace: Vladimír Vimr

Věk: 5+

Počet stran: 120

Jazyk: čeština

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

Rozměry: 19,4 x 25,4 cm

Země původu: ČR


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.