Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Sandoz Laktulosa 670 mg/ml perorální roztok 1 x 500 ml

Léky

Sandoz Laktulosa 670 mg/ml perorální roztok 1 x 500 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Přípravek se používá k léčbě příznaků zácpy Přípravek Laktulosa Sandoz obsahuje projímadlo zvané laktulosa. Díky němu je stolice měkčí a snadněji prochází střevy, a to přibíráním vody do střev. Vaše tělo přípravek nevstřebává. Přípravek Laktulosa Sandoz se používá k léčbě příznaků zácpy a k léčbě zvláštního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83184
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sandoz Laktulosa 670 mg/ml perorální roztok 1 x 500 ml koupíte i tady

Specifikace Sandoz Laktulosa 670 mg/ml perorální roztok 1 x 500 ml

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 109 Kč

Čirý, bezbarvý až světle hnědo-žlutý viskózní roztok pro symptomatickou léčba zácpy, nebo pro léčbu portální systémové encefalopatie (onemocnění jater). Čtěte podrobně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Sandoz Laktulosa 670 mg/ml perorální roztok 1 x 500 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Sandoz Laktulosa 670 mg/ml perorální roztok 1 x 500 ml - parametry

Název produktu: Sandoz Laktulosa 670 mg/ml perorální roztok 1 x 500 ml
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek se používá k léčbě příznaků zácpy Přípravek Laktulosa Sandoz obsahuje projímadlo zvané laktulosa. Díky němu je stolice měkčí a snadněji prochází střevy, a to přibíráním vody do střev. Vaše tělo přípravek nevstřebává. Přípravek Laktulosa Sandoz se používá k léčbě příznaků zácpy a k léčbě zvláštního onemocnění jater - portální systémové encefalopatie. Léčba portální systémové encefalopatie je možná pouze pod dohledem lékaře.

Dětem mladším 14 let bez porady s lékařem přípravek Laktulosa Sandoz nepodávejte. Přípravek Laktulosa Sandoz by se neměl běžně podávat kojencům a malým dětem, neboť může narušit běžné reflexy spojené s vylučováním stolice.

V průběhu léčby projímadly byste měl/a pít dostatečné množství tekutin (přibližně 2 l/den, což odpovídá 6-8 sklenicím).

Přípravek Laktulosa Sandoz je možné užívat s jídlem nebo bez něj. Nejsou žádná omezení ohledně toho, co můžete jíst nebo pít. Jestliže jste těhotná nebo kojíte, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete přípravek Laktulosa Sandoz Dávkování:

Počáteční dávka 30-50 ml 3x denně (ekvivalent k 60-100 g laktulosy).

Dávkování se musí upravit tak, aby měl pacient 2-3 měkké stolice denně; pH stolice by mělo být mezi 5,0 a 5,5.

Denní dávku je nutné užít najednou v průběhu snídaně. Může trvat 2-3 dny, než se dostaví požadovaný účinek, neboť k odbourávání laktulosy nedochází dříve, než dosáhne tračníku.

Uchovávejte při teplotě do 25°C.

Uchovávejte lahvičku pevně uzavřenou.

Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Přípravek Laktulosa Sandoz nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti, uvedené na štítku lahvičky i na vnější krabičce.

Po prvním otevření se může přípravek Laktulosa Sandoz používat po dobu 1 roku.

Složení: Jeden ml roztoku Laktulosa Sandoz obsahuje 670 mg laktulosy.

Přípravek neobsahuje žádné pomocné látky. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Laktulosa Sandoz 670 mg/ml perorální roztok lactulosum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 2-3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této Čirý, bezbarvý až světle hnědo-žlutý viskózní roztok pro symptomatickou léčba zácpy, nebo pro léčbu portální systémové encefalopatie (onemocnění jater). Čtěte podrobně příbalový leták. Laktulosa Sandoz 500ml od Sandoz na www.GigaLekarna.cz za 117 Kč . Laktulosa Sandoz 670mg/ml por.sol.1x500ml/335g IIA


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.