MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen Safari Ltd. Závod robotů

Ostatní z kategorie společenské hry

Safari Ltd. Závod robotů

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 0086002028891

Hra pro 2 a více hráčů s tematikou robotů nadchne všechny členy rodiny. Hráči zde závodí, který z nich nalezne první správnou hlavu robota. Náhodným promícháním kuliček zjistíte, jakého robota máte na herním plátně hledat. Objeví se vám barva očí, nosu, úst a obličeje robota. Poté hráči začínají na herní desce hledat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62138
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Safari Ltd. Závod robotů

Specifikace Safari Ltd. Závod robotů

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce Safari
Nejnižší cena 859 Kč

... a dál?

Produkt Safari Ltd. Závod robotů

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouSafari Ltd. Závod robotů - parametry

Název produktu: Safari Ltd. Závod robotů
Výrobce: Safari
Minimální cena: 859 Kč
Maximální cena: 859 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hra pro 2 a více hráčů s tematikou robotů nadchne všechny členy rodiny. Hráči zde závodí, který z nich nalezne první správnou hlavu robota.

Náhodným promícháním kuliček zjistíte, jakého robota máte na herním plátně hledat. Objeví se vám barva očí, nosu, úst a obličeje robota. Poté hráči začínají na herní desce hledat danou hlavu robota, která odpovídá popisu. Hráč, který první nalezne správnou hlavu, obdrží žeton. Vítězem je ten z hráčů, který jako první nasbírá 5 žetonů.

Hra obsahuje: herní plán se 120 hlavami robotů

shaker na míchání kuliček

20 bodovacích žetonů

návod Krásná hra na poznávání barev, soustředění se na detaily, trénování rychlosti a procvičování očí.

Vhodné pro děti od 4 let.

Britská společnost Learning Resources byla založena v roce 1994 s cílem poskytování kvalitních výukových produktů pro školy i domácnosti. Společnost se neustále vyvíjí a tím umožňuje dětem objevovat svět prostřednictvím zkoumání a představivosti, a to především zábavnou formou.

Learning Resources uspokojuje potřeby učitelů, rodičů i dalších mentorů a to díky kvalitním produktům, vášní, s jakou produkty vytváří, a díky inspirativním myšlenkám k učení a vzdělávání se.


Přidat recenzi pro Safari Ltd. Závod robotů

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Learning Resources Stetoskop

Learning Resources Stetoskop

  • 4

Hračky |

Didaktická hračka pro kluky i holky, vhodné od 5 let . Na co má pan doktor ten zvláštní přístroj, kterým poslouchá srdíčko? Co slyší? Na zvídavé dětské otázky vám pomůže odpovědět didaktická hračka - stetoskop. Opravdový stetoskop umožňuje dětem slyšet »

od 455 Kč

v 1 obchodě

Learning Resources Barevné kruhy s úhly

Learning Resources Barevné kruhy s úhly

Didaktická hračka pro kluky i holky, vhodné od 8 let . Máte doma malé počtáře a chtěli byste jim ještě více otevřít dveře do světa matematiky? Didaktická hračka Barevné kruhy s úhly představuje sadu odolných, barevně odlišených 36 kusů, které dětem »

od 319 Kč

v 1 obchodě

Learning Resources Domino - čas

Learning Resources Domino - čas

Domino – pro holky a kluky, vhodné od 6 let, . Hrají vaše děti rády domino, ale to klasické s tečkami je už občas nebaví? Zkuste Domino - čas od přední britské firmy Learning Resources. Tato atraktivní didaktická hračka přinese zvídavým holkám a klukům »

od 299 Kč

v 1 obchodě

Learning Resources Kostky zlomků

Learning Resources Kostky zlomků

Didaktická hračka pro kluky i holky, vhodné od 6 let . Máte doma malé počtáře a chtěli byste jim ještě více otevřít dveře do světa matematiky? Didaktická hračka Kostky zlomků představuje sadu 16 pěnových kostek, které dětem demonstrují způsoby, kterými »

od 799 Kč

v 1 obchodě

Learning Resources Solární lampa

Learning Resources Solární lampa

  • 4

Hračky |

Didaktická hračka pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Vlastní lampičku či lucernu touží mít ve své výbavě každé malé dítě. Posvítí všude tam, kam denní svit nebo běžné elektrické osvětlení nemůže. Solární lampa navíc nepotřebuje žádné baterie, stačí ji »

od 799 Kč

v 1 obchodě

Learning Resources Čas - set pro výuku

Learning Resources Čas - set pro výuku

Didaktická hračka pro kluky i holky, vhodné od 5 let . Máte doma zvídavé dítko a přemýšlíte, jak ho hravou a zábavnou formou naučit pochopit čas a hodiny? Didaktická hračka Čas - set pro výuku obsahuje plastové hodiny s pohyblivými ručičkami, přičemž »

od 599 Kč

v 1 obchodě

Learning Resources Domino - barevné zlomky

Learning Resources Domino - barevné zlomky

Domino – pro holky a kluky, vhodné od 6 let, . Hrají vaše děti rády domino, ale to klasické s tečkami je už občas nebaví? Zkuste Domino - barevné zlomky od přední britské firmy Learning Resources. Tato atraktivní didaktická hračka přinese zvídavým holkám »

od 299 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.