MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Deskové hry » Srovnání cen MINDOK Mars: Teraformace

Deskové hry

MINDOK Mars: Teraformace

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8595558302697

Kdo ovládne Mars? Společenská hra MINDOK Mars: Teraformace z vás udělá srdnatého kolonizátora. Jako vůdce meziplanetární společnosti se vrhnete na obrovskou výzvu. Nehostinný Mars je totiž potřeba oteplit, zvýšit obsah kyslíku v atmosféře a také musíte vytvořit zdroje pitné vody. To vše stojí spoustu peněz a úsilí. Navíc máte silnou konkurenci v podobě ostatních hráčů. Opanujte zdroje, stavějte města a budujte zalesněné plochy. Najednou se pobaví až 5 hráčů. Kdo zavede lidstvo do nové éry? více podrobností

Filtrovat: i

Doporučujeme MINDOK Mars: Teraformace

Nejlevnější nabídky

Specifikace MINDOK Mars: Teraformace

Kategorie Deskové hry
Výrobce MINDOK
Nejnižší cena 969 Kč
Počet hráčů 1 - 5
Věk od 12 - 13 let

Mindok - Mars: Teraformace, 1 - 5 hráčů, od 12 let Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars. Ve hře Mars: Teraformace bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, » ... a dál?

Produkt MINDOK Mars: Teraformace

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


MINDOK Mars: Teraformace - parametry

Název produktu: MINDOK Mars: Teraformace
Výrobce: MINDOK
Minimální cena: 969 Kč
Maximální cena: 1 444 Kč
Ušetríte až: 475 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Počet hráčů 1 - 5
Věk od 12 - 13 let
Podrobný popis:

Autor: Jacob FryxeliusNáročnost: 3.23 / 5Hodnocení BoardGameGeek: 8.4/10 (43 077 hráčů) Ve sci-fi deskové hře Mars: Teraformace (Terraforming Mars) - jde o soutěžení meziplanetárních korporací v zúrodňování Marsu na obyvatelnou planetu. Zapotřebí jsou obrovské peněžní částky a nejmodernější technologie, pro zvýšení teplot, obsahu kyslíku v atmosféře nebo např. vytvořily oceány plné vody. Jak proces přetváření postupuje, stále více lidí se ze Země stěhuje na Mars. Vy budete mít jednu z meziplanetárních společností. Budete hrát karty projektů, ovládat své zdroje, umísťovat na mapu svá města a zeleně nebo vyhrávat ve vypsaných soutěžích. Hra obsahuje:pravidla hryherní plán5 desek hráčů17 karet korporací, z toho 5 základních208 různých karet projektů8 přehledových karet, dvě sady po čtyřech200 průsvitných obsazovacích kostiček hráčů, po 40 v 5 barvách200 kostiček zdrojů v matových barvách měděné, stříbrné a zlaté3 velké počítací kostky9 destiček oceánu60 destiček zeleně / měst11 zvláštních destiček terénužeton začínajícího hráčeOcenění2018 As d'Or - Jeu de l'Année Expert - vítěz2017 Hrajeme.cz - doporučení2017 Kennerspiel des Jahres - nominace2017 Jogo do Ano - nominace2017 International Gamers Award - General Strategy: Multi-player - nominace2017 Gouden Ludo Best Expert Game - nominace2017 Diana Jones Award for Excellence in Gaming - nominace2017 Deutscher Spiele Preis Best Family/Adult Game - nominace2017 Best Science Fiction or Fantasy Board Game - nominace2016 Swiss Gamers Award - nominace2016 Golden Geek - Hra roku - nominace2016 Golden Geek - Nejlepší strategie - nominaceHerní mechanismyTahání karet (Card drafting)Správa karet v ruce (Hand Management)Umisťování dílků (Tile Placement)Proměnlivá síla hráčů (Variable Player Powers)

Dobývání Rudé planety začíná! Meziplanetární korporace soutěží v přetváření Marsu na obyvatelnou planetu. Vynakládají obrovské sumy peněz a používají nejnovější technologie, aby zvýšily teplotu, obsah kyslíku v atmosféře a vytvořily oceány vody. Jak proces zúrodňování pokračuje, stále více lidí se z přelidněné Země stěhuje na Mars. Ve hře Mars: Teraformace bude každý hrát za jednu meziplanetární společnost s určitým profilem. Budete hrát karty projektů, řídit svou produkci zdrojů, umísťovat na mapu své destičky měst a zeleně a závodit o čestné tituly a vítězství ve vypsaných soutěžích. Bude to vaše korporace, kdo povede lidstvo do nové éry dějin? Hra je určena pro 1-5 hráčů od 12 let. Počty a velikosti karet:233 ks 63x88 mm Nabídka obalů na karty je zde. Herní materiál: ● pravidla hry ● herní plán ● 5 desek hráčů ● 17 karet korporací, z toho 5 základních ● 208 různých karet projektů ● 8 přehledových karet, dvě sady po čtyřech ● 200 průsvitných obsazovacích kostiček hráčů, po 40 v 5 barvách ● 200 kostiček zdrojů v matových barvách měděné, stříbrné a zlaté ● 3 velké počítací kostky ● 9 destiček oceánu ● 60 destiček zeleně / měst ● 11 zvláštních destiček terénu ● žeton začínajícího hráče


Recenze MINDOK Mars: Teraformace

Přidáno: 21. ledna 2021

Přidat recenzi pro MINDOK Mars: Teraformace

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Rexhry První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě

Rexhry První Marťané: Dobrodružství na rudé planetě

Autor: Ignacy TrzewiczekNáročnost: 4.19 / 5 Hodnocení BoardGameGeek: 6.7/10 (2 246 hráčů) První Marťané: Dobrodružství na Rudé planetě (First Martians: Adventures on the Red Planet) - je sci-fi kooperativní hra, ve které se ocitáváte na Marsu a jak to tak »

od 849 Kč

v 5 obchodech

MINDOK Mars: Teraformace - Neklid

MINDOK Mars: Teraformace - Neklid

Na Marsu nastalo období neklidu. Různé ideologie a politické programy usilují o vliv a moc, zatímco rozvoj společnosti ohrožují strašlivé písečné bouře a jiné pohromy. Vyšlete své zástupce do Výboru pro teraformaci, abyste ovlivnili jeho rozhodnutí, a »

od 439 Kč

v 8 obchodech

MINDOK Mars: Teraformace – Venuše

MINDOK Mars: Teraformace – Venuše

Mindok - Mars: Teraformace - Venuše, 1 - 5 hráčů, od 12 let Venuše je možná nejnehostinnější planetou sluneční soustavy… Ale má potenciál! V agresivním »

od 418 Kč

v 8 obchodech

MINDOK Mars: Teraformace – Hellas & Elysium

MINDOK Mars: Teraformace – Hellas & Elysium

Rozšíření společenské hry pro 1–5 hráčů, doporučený věk od 12 let, alespoň na 120 min hraní, je potřeba vlastnit původní hru, česká lokalizace . Pokračujte v dobývání Rudé planety. S rozšířením hry Mars: Teraformace objevíte nová území a vyzkoušíte nové »

od 260 Kč

v 7 obchodech

MINDOK Mars: Teraformace – Předehra

MINDOK Mars: Teraformace – Předehra

Mindok - Mars: Teraformace - Předehra, 1 - 5 hráčů, od 12 let Než závod v teraformaci vypukne naplno, budete mít nově možnost provést několik přípravných kroků, které určí směr »

od 260 Kč

v 8 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.