Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ruth Schumann-Antelme, Stéphane Rossini: Tajemství bohyně Hathor

Knihy

Ruth Schumann-Antelme, Stéphane Rossini: Tajemství bohyně Hathor

Hodnocení: 1x
  • 4

Feng shui doplněk pro harmonizaci energií Vašeho těla i Vašeho životního prostoru. Amrita čakra crystal - to je harmonizátor energií, nádherný barevný závěs do okna Vašeho bytu, který přitahuje energii čchi do Vašeho domu a zároveň harmonizuje vnitřní prostředí Vašeho těla i prostor ve Vaší blízkosti. Závěs Amrita, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Tajemství bohyně Hathor
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ruth Schumann-Antelme, Stéphane Rossini: Tajemství bohyně Hathor koupíte i tady

Specifikace Ruth Schumann-Antelme, Stéphane Rossini: Tajemství bohyně Hathor

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 155 Kč

Láska, erotika a sexualita ve faraonském Egyptě. Tajemství bohyně Hathor se týkají erotiky v různých obdobích faraonské civilizace, ať již jde o její náboženské, oficiální vyjádření nebo projev každodenního života. Naše zkoumání se zaměří nejen na výzdobu chrámových zdí a hrobek, ale i na kresby na úlomcích vápence či na útržcích papyru. Zařadili jsme sem i kapitolu týkající se erotických scén na udivujícím Satiricko-erotickém turínském papyru, jenž je již celá desetiletí veřejnosti nepřístupný. Tajemství bohyně » ... a dál?

Produkt Ruth Schumann-Antelme, Stéphane Rossini: Tajemství bohyně Hathor

Ruth Schumann-Antelme, Stéphane Rossini: Tajemství bohyně Hathor - parametry

Název produktu: Ruth Schumann-Antelme, Stéphane Rossini: Tajemství bohyně Hathor
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 155 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Feng shui doplněk pro harmonizaci energií Vašeho těla i Vašeho životního prostoru. Amrita čakra crystal - to je harmonizátor energií, nádherný barevný závěs do okna Vašeho bytu, který přitahuje energii čchi do Vašeho domu a zároveň harmonizuje vnitřní prostředí Vašeho těla i prostor ve Vaší blízkosti. Závěs Amrita, pověšený do blízkosti okenní tabulky, je vystaven záření slunečních paprsků, které ho kouzelně rozzáří a tyto překrásné barevné odlesky budou tančit po Vašem pokoji a lákat energii čchi do Vašeho domu. Závěs Amrita je tvořen sedmi překrásně vybroušenými skleněnými barevnými krystaly, které symbolizují sedm čaker, sedm energetických center v těle člověka. Větší průhledný krystal na konci závěsu symbolizuje nektar Amrita.

Amrita - nektar nesmrtelnosti

Výraz Amrita pochází ze sanskrtu a znamená "nesmrtelnost", v posvátných textech je zmiňován v souvislosti "nektar bohů" či "nektar nesmrtelnosti" (má stejný význam jako řecká Ambrosie).

Amrita a Feng Shui

Ve Feng Shui se Amrita crystal užívá k harmonizování toku energie, a také k neutralizaci záporných energií v interiérech. Tyto duhové krystaly jsou toho pěkným příkladem, jak životní prostředí může ovlivňovat vaši pohodu. Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang.

Délka závěsu amrita

20 cm

Váha

127 g

LP Publikace: Tajemství bohyně Hathor - Láska, erotika a sexualita ve faraonském Egyptě - Stéphane Rossini;Ruth Schumann-Antelme. Tajemství bohyně Hathor se týkají erotiky v různých obdobích

faraonské civilizace, ať již jde o její náboženské, oficiální

vyjádření nebo projev každodenního života. Naše zkoumání se zaměří

nejen na výzdobu chrámových zdí a hrobek, ale i na kresby na

úlomcích vápence či na útržcích papyru. Zařadili jsme sem i

kapitolu týkající se erotických scén na udivujícím

Satiricko-erotickém turínském papyru, jenž je již celá desetiletí

veřejnosti nepřístupný.

Tajemství bohyně Hathor, které na základě starověkých vzorů bohatě

ilustroval Stéphane Rossini, je první knihou v českém znění

zabývající se tímto málo známým aspektem faraonské společnosti. Publikace: Tajemství bohyně Hathor - Láska, erotika a sexualita ve faraonském Egyptě - Stéphane Rossini;Ruth Schumann-Antelme. V originále „Les Secrets d'Hathor. Amour, érotisme et sexualité dans l'Égypte pharaonique“ Jak prožívali staří Egypťané lásku? O jaké sexualitě nás zpravují dochované texty a erotická vyobrazení? Jak máme "dekódovat" tyto obrazy, které si uchovaly veškerou svou fascinující sílu a které hlásají leckdy zarážející sexuální svobodu? Tajemství bohyně Hathor se týkají erotiky v různých obdobích faraonské civilizace, ať již jde o její náboženské, oficiální vyjádření nebo projev každodenního života. Naše zkoumání se zaměří nejen na výzdob


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.