MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ruta Sepetys: Sůl moře

Knihy

Ruta Sepetys: Sůl moře

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788075441805

Autorka vrhá na světlo jednu z nejhorších, přesto téměř neznámých námořních katastrof. Zima roku 1945. Čtyři mladí lidé. Čtyři tajemství. Druhá světová válka chýlí ke konci, poblíž Východního Pruska se tisíce uprchlíků vydalo na pouť za svobodou a většina z nich má co skrývat. Mezi nimi i Joana, Emilia a Florian, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78417
skladem

Jaké má kniha
Sůl moře
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Ruta Sepetys: Sůl moře

Specifikace Ruta Sepetys: Sůl moře

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 149 Kč

Kniha – autor Ruta Sepetysová, 352 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Zima roku 1945. Čtyři mladí lidé. Čtyři tajemství. Druhá světová válka chýlí ke konci, poblíž Východního Pruska se tisíce uprchlíků vydalo na pouť za svobodou a většina z nich má co skrývat. Mezi nimi i Joana, Emilia a Florian, jejichž cesty se zkřížily na lodi, která slibovala spásu. Jmenovala se Wilhelm Gustloff. Přišli každý odjinud, ale všechny je žene a pomalu dohání neštěstí, lži a… válka. Když se svoboda zdá na dosah, udeří tragédie. » ... a dál?

Produkt Ruta Sepetys: Sůl moře

Ruta Sepetys: Sůl moře - parametry

Název produktu: Ruta Sepetys: Sůl moře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autorka vrhá na světlo jednu z nejhorších, přesto téměř neznámých námořních katastrof. Zima roku 1945. Čtyři mladí lidé. Čtyři tajemství. Druhá světová válka chýlí ke konci, poblíž Východního Pruska se tisíce uprchlíků vydalo na pouť za svobodou a většina z nich má co skrývat. Mezi nimi i Joana, Emilia a Florian, jejichž cesty se zkřížily na lodi, která slibovala spásu. Jmenovala se Wilhelm Gustloff. Přišli každý odjinud, ale všechny je žene a pomalu dohání neštěstí, lži a… válka. Když se svoboda zdá na dosah, udeří tragédie. V tu chvíli je naprosto jedno, z které jste země a kultury či jaký je váš společenský status. Všech deset tisíc lidí na palubě bojuje za jedinou věc: Chtějí přežít. Autorka knihy V šedých tónech se vrací do dob druhé světové války se svým novým románem, jenž líčí jednu z nejhorších – přesto téměř neznámých – válečných tragédií. 352 stran, formát 130x200 mm Podívejte se i na další námi nabízené knihy, které jsou… Sůl moře - Ruta Sepetysová Druhá světová válka je téměř u konce. Statisíce Němců prchají před postupující Rudou armádou. Stejně jako Joana, Emilia a Florian, jejichž cesty se zkřížily na lodi, která slibovala spásu a cestu ke svobodě. Donuceni okolnostmi drží při sobě, ale když se zdá záchrana na dosah, udeří tragédie. Původ, kultura, společenský status? Nic z toho není člověku platné, nic z toho ho totiž neušetří. Všichni lidé na palubě teď chtějí jediné: přežít. z kategorie Knihy | Beletrie | Světová beletrie od Cooboo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Ruta Sepetys: Sůl moře

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.