Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Rusko-český / česko-ruský šikovný slovník

Učebnice/Odborná literatura

Rusko-český / česko-ruský šikovný slovník

Hodnocení: 1x
  • 4

Rusko-český, česko-ruský šikovný slovník...… nejen do školy. Nové vydání slovníku určeného především začínajícím a středně pokročilým žákům a studentům, kteří jej ocení jak ve škole, tak při domácí přípravě, nebo i v jazykovém kurzu. Hesla, významy a překlady jsou pečlivě vybrány tak, abyste zde našli běžně užívaná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rusko-český / česko-rus..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rusko-český / česko-ruský šikovný slovník koupíte i tady

Specifikace Rusko-český / česko-ruský šikovný slovník

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 166 Kč

Nové vydání slovníku určeného především začínajícím a středně pokročilým žákům a studentům, kteří jej ocení jak ve škole, tak při domácí přípravě, nebo i v jazykovém kurzu. Hesla, významy a překlady ... a dál?

Produkt Rusko-český / česko-ruský šikovný slovník

Rusko-český / česko-ruský šikovný slovník - parametry

Název produktu: Rusko-český / česko-ruský šikovný slovník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 166 Kč
Maximální cena: 250 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rusko-český, česko-ruský šikovný slovník...… nejen do školy. Nové vydání slovníku určeného především začínajícím a středně pokročilým žákům a studentům, kteří jej ocení jak ve škole, tak při domácí přípravě, nebo i v jazykovém kurzu. Hesla, významy a překlady jsou pečlivě vybrány tak, abyste zde našli běžně užívaná slova a obraty ze spisovného i hovorového jazyka. Při tvorbě tohoto titulu jsme vycházeli z několika ruských výkladových slovníků, především ze slovníku S. I. Ožegova a Nového slovníku ruského jazyka T. F. Jefremové, a z vlastního aktuálního výkladového slovníku češtiny. Důraz je kladen na přehlednost, srozumitelnost a užitečné doplňující informace pro studium jazyka. Nechybí ani praktické příklady převzaté z běžného jazyka, které vám usnadní zapamatování slovní zásoby a aktivní komunikaci. Všechna hesla a ustálené obraty jsou doplněny o předložkové vazby a upřesňující závorky, aby bylo docíleno maximální jednoznačnosti významů a výstižnosti překladů. Tyto doplňkové informace vám pomohou rychle a snadno najít správný význam a vybrat nejvhodnější překlad. Předložkové vazby a příklady vám napoví, jak slovo nebo slovní spojení správně užít ve větě. Podrobný přehled ruské gramatiky spolu s ilustračními příklady vám umožní rychle si osvojit základy jazyka a zásady jeho užívání. Užitečnou pomůckou pro studenty budou bezpochyby i praktické poznámky o použití ruských slov. Jistě oceníte také konverzační přílohu s množstvím témat vhodných pro přípravu do hodiny nebo k maturitě, ale také k osvojování slovní zásoby a aktivního překládání. Mnoho témat můžete využít i při běžné konverzaci a komunikaci s cizinci - např. Pozdravy a oslovení, Seznámení, Pozvání a návštěva, Čas, Telefonování, Rodina, Bydlení, Zdraví atd. Věříme, že vám slovník bude užitečným pomocníkem při studiu jazyka. Obsah slovníku 720 stran 35 000 hesel 4 000 příkladů, idiomů a frází 70 000 překladů 75 stran konverzačních okruhů vhodných pro školní výuku 200 studijních poznámek Rusko-český, česko-ruský šikovný slovník...… nejen do školy od nakladatelství Lingea s.r.o. v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Slovník určený především začínajícím a středně pokročilým žákům a studentům, kteří jej ocení jak ve škole, tak při domácí přípravě, nebo i v jazykovém kurzu. Hesla, významy a překlady jsou pečlivě vybrány tak, abyste zde našli běžně užívaná slova a obraty ze spisovného i hovorového jazyka.

Vydání: 2., 2014 | Stran: 720 | Formát: 165x115 mm | ISBN: 978-80-87819-69-2 Vazba: lepená vazba, obal měkké lamino Obsah 35 000 hesel

5 000 příkladů, idiomů a frází významů

70 000 překladů

70 stran konverzačních okruhů vhodných pro školní výuku

240 studijních poznámek Hlavní vlastnosti Pečlivě vybraná aktuální slovní zásoba

Přehled gramatiky s příklady

Dvojbarevný tisk pro lepší přehlednost hesel


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.