Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Rukopisné zlomky Knihovny Národního muzea

Knihy naučná literatura

Rukopisné zlomky Knihovny Národního muzea

Hodnocení: 1x
  • 4

Rukopisné zlomky Knihovny Národního muzea – Signatura 1 A - Marek Brčák, Dalibor Dobiáš, Michal Dragoun, Martina Jamborová, Matěj Měřička, Kateřina Voleková. Další z řady nově zpracovávaných katalogů k rukopisných fondům jedné z největších knihoven v ČR. Zde se jedná o sbírku obsahující autografy panovníků a dalších ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Jaké má kniha
Rukopisné zlomky Knihov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Rukopisné zlomky Knihovny Národního muzea

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 144 Kč

Další z řady nově zpracovávaných katalogů k rukopisných fondům jedné z největších knihoven v ČR. Zde se jedná o sbírku obsahující autografy panovníků a dalších významných osobností, originály známých rukopisů Královodvorského a Zelenohorského (včetně dokumentace ke sporům o RKZ) a některé jazykově české středověké zlomky. Publikace je opět vybavena několika rejstříky. Vychází ve spolupráci s Národním muzeem ... a dál?

Produkt Rukopisné zlomky Knihovny Národního muzea

Rukopisné zlomky Knihovny Národního muzea - parametry

Název produktu: Rukopisné zlomky Knihovny Národního muzea
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 166 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rukopisné zlomky Knihovny Národního muzea – Signatura 1 A - Marek Brčák, Dalibor Dobiáš, Michal Dragoun, Martina Jamborová, Matěj Měřička, Kateřina Voleková. Další z řady nově zpracovávaných katalogů k rukopisných fondům jedné z největších knihoven v ČR. Zde se jedná o sbírku obsahující autografy panovníků a dalších významných osobností, originály známých rukopisů Královodvorského a Zelenohorského (včetně dokumentace ke sporům o RKZ) a některé jazykově české středověké zlomky. Publikace je opět vybavena několika rejstříky. Vychází ve spolupráci s Národním muzeem Rukopisné zlomky Knihovny Národního muzea – Signatura 1 A - Marek Brčák, Dalibor Dobiáš, Michal Dragoun, Martina Jamborová, Matěj Měřička, Kateřina Voleková od nakladatelství Scriptorium v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.