Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením

Učebnice/Odborná literatura

Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením

Hodnocení: 1x
  • 4

Rozvoj dovednosti dospělých lidí s mentálním postižením - Martina Kunčíková, Vendula Solovská, Petra Jurkovičová. Lidé s mentálním postižením tráví většinu času mezi lidmi s handicapem, mají méně kontaktů s většinovou společností. Nemají tak možnost získat dostatečnou sociální zkušenost, proces učení se sociálním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rozvoj dovedností dospě..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením koupíte i tady

Specifikace Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 206 Kč

Lidé s mentálním postižením tráví většinu času mezi lidmi s handicapem, mají méně kontaktů s většinovou společností. Nemají tak možnost získat dostatečnou sociální zkušenost, proces učení se sociá ... a dál?

Produkt Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením

Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením - parametry

Název produktu: Rozvoj dovedností dospělých lidí s mentálním postižením
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 206 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Rozvoj dovednosti dospělých lidí s mentálním postižením - Martina Kunčíková, Vendula Solovská, Petra Jurkovičová. Lidé s mentálním postižením tráví většinu času mezi lidmi s handicapem, mají méně kontaktů s většinovou společností. Nemají tak možnost získat dostatečnou sociální zkušenost, proces učení se sociálním dovednostem je u těchto lidí náročný. Často je trápí neobratnost při komunikaci, nedorozumění, negativní reakce ze strany okolí, nízká sebedůvěra. Snižují se jejich šance na trhu práce, prohlubují se sociální bariery mezi lidmi s postižením a většinovou společností. Pro odstranění těchto barier je zapotřebí zaměřit se u nich na podporu sociálních dovedností. Jednotlivé aktivity jsou v rámci každé kapitoly řazeny od méně náročných po náročnější. První části kapitoly tak obsahuje aktivity, které lze uskutečnit i s klienty, u kterých jsou jednotlivé dovednosti a schopnosti zastoupeny pouze v omezené míře, zatímco závěr každé z kapitol se věnuje aktivitám určeným pro klienty, u kterých jsou dané schopnosti a dovednosti již více rozvinuty. Knihu využijí především speciální pedagogové, lidé, kteří pracují s dospívajícími a dospělými osobami s mentální retardací. Mgr. Martina Kunčíková působí na katedře sociologie a andragogiky FF UP v Olomouci. Bc. Vendula Solovská, Dis., pracuje jako vedoucí sociální služby Aktivizační a rozvojové programy, vede a koordinuje pracovníky sociální služby SPOLU Olomouc, Středisko podpory integrace, Olomouc. Mgr. Petra Jurkovičová, Ph.D., pracuje jako odborná asistentka Ústavu speciálněpedagogických studií PdF UP v Olomouci. Vedla odborný seminář na téma rané péče o děti s kombinovaným postižením, organizovala podpornou skupinu pro dospělé klienty s mentálním postižením v Centru denních služeb Oáza Zábřeh. Mgr. Markéta Pavlíková je logopedka a pracovala s osobami s handicapem. Rozvoj dovednosti dospělých lidí s mentálním postižením - Martina Kunčíková, Vendula Solovská, Petra Jurkovičová od nakladatelství v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.