Rosy Gold Egg vodotěsné vibrační vajíčko rosegold
Rosy Gold Egg vodotěsné vibrační vajíčko rosegold

TOP 29
Rosy Gold Egg vodotěsné vibrační vajíčko rosegold

od 704 Kč
Diskrétní vajíčko se silnými vibracemi ti zajistí ničím nerušené potěšení. Užívat si smyslné výkyvy vibrací při procházce městem nebo při romantické večeři v plné restauraci dávají vzniknout nekonečným možnostem využití dálkového ovladače. Erotická hračka, na kterou se budeš vždy těšit. Diskrétní nezbeda Na to jak je vibrační vajíčko Rosy Gold NEW VIBRATING EGG malé, dokáže opravdu silně a rychle přivést ženu orgasmu. Vibrační vajíčka lze…
Deeplove.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
704 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Rosy Gold Egg vodotěsné vibrační vajíčko rosegold
Minimální cena: 704 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetříte až: 295 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Diskrétní vajíčko se silnými vibracemi ti zajistí ničím nerušené potěšení. Užívat si smyslné výkyvy vibrací při procházce městem nebo při romantické večeři v plné restauraci dávají vzniknout nekonečným možnostem využití dálkového ovladače. Erotická hračka, na kterou se budeš vždy těšit.

Diskrétní nezbeda

Na to jak je vibrační vajíčko Rosy Gold NEW VIBRATING EGG malé, dokáže opravdu silně a rychle přivést ženu orgasmu. Vibrační vajíčka lze využívat k stimulaci klitorisu, vaginálního vchodu, při zasunutí ti dopřeje masáž G-bodu a ženám toužících po stimulaci bradavek taky dopřeje hodně zábavy. O jeho potěšení nejsou ochuzeni ani muži - dráždění hráze a penisu patří k hrám, ve kterých si spousta mužů libuje a užívá si jejich potěšení. Navíc díky dálkovému ovládání lze hru s vibracemi přenést na úplně novou úroveň. Nabízí celkem 10 režimů - kombinace intenzity vibrací a pulzních programů. Každá z možností se hodí na různá místa.

Vynikající na stimualci kterých míst?

Vibrační vajíčko Rosy Gold NEW VIBRATING EGG se používá při dráždění klitorisu nebo vaginálního vchodu. Tím ale jeho využití zdaleka nekončí. S trochou fantazie a chutí experimentovat se dá docílit úžásných nových zážitků. Muže potěší stimulace penisu, kdy vajíčkem jezdíš od jeho kořene přes hráz až po žalud. U pánů lze stimulovat i prostatu a to z vnější části. Používá se hlavně k dráždění dalších jiných erotogenních zón - bradavek a prsou. Tvar i funkce nabízí různé možnosti a jedinou zábranou jsou tvé chutě.

Na své si přijdeš ať už si užíváš dráždění o samotě nebo ve dvou. Vibrační vajíčko Rosy Gold NEW VIBRATING EGG vyzkoušej při sexu přiložením na citlivá místa a udělejte se společně s jeho mocnou silou. Pro dráždění lze použít celou plouchu nebo jen její okraj. Navíc s použitím dálkového ovládání se rozšíří možnosti aplikace - směr i intenzita přítlaku bude pod tvou absolutní kontrolou.

Tyto všechny vychytávky se skrývají v elegantním zlatavě růžovém vzhledu s výrazným leskem. Moderní jednoduché ovládání pulzačních režimů je důkazem prvotřídního vibrátoru.

Voděodolnost
  • Tělo vibračního vajíčka Rosy Gold NEW VIBRATING EGG je plně vodotěsné. Své příjemné chvíle zažiješ v pohodlí vany nebo

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.