Sada venušiných kuliček Svakom - Nova Kegel Balls Violet
Sada venušiných kuliček Svakom - Nova Kegel Balls Violet

TOP 12
Sada venušiných kuliček Svakom - Nova Kegel Balls Violet

od 799 Kč
SVAKOM Nova Kegel Balls vaginální kuličky jsou úžásný designový prvek, který potěší nejen tvé oči. Byly vytvořeny pro potřeby kegelových cviků pro procvičení pánevního dna. Jsou určeny pro ženy toužící po užší těsnosti své vagíny. Například po porodu dochází k uvolnění pánevního dna a právě vaginální činky SVAKOM Nova Kegel Balls jsou bojovníkem za úzkou vagínu a tvůj intenzivní orgasmus. Se sadou SVAKOM Nova Kegel Balls dochází k postupnému…
Evibrator.cz
Za dopravu 69 Kč Skladem
899 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Sada venušiných kuliček Svakom - Nova Kegel Balls Violet
Výrobce: Svakom
Minimální cena: 799 Kč
Maximální cena: 1 299 Kč
Ušetříte až: 500 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

SVAKOM Nova Kegel Balls vaginální kuličky jsou úžásný designový prvek, který potěší nejen tvé oči. Byly vytvořeny pro potřeby kegelových cviků pro procvičení pánevního dna. Jsou určeny pro ženy toužící po užší těsnosti své vagíny. Například po porodu dochází k uvolnění pánevního dna a právě vaginální činky SVAKOM Nova Kegel Balls jsou bojovníkem za úzkou vagínu a tvůj intenzivní orgasmus.

Se sadou SVAKOM Nova Kegel Balls dochází k postupnému tréninku pánevního dna ženy. Balení obsahuje 3 kuličky s různým tvarem a hlavně váhou. Postupně budeš navyšovat hmotnost kuliček a efektivně posilovat svou sexuální spokojenost.

Cvičební plán
  • První fáze (49 gramů) - Pro první použití. Tvé tělo se musí naučit a přizpůsobit kuličky správně udržet. Nejlepší je cvičení každý den po dobu 30 minut alespoň po dobu jednoho měsíce.
  • Druhá faze (75 gramů) - Teď už je tvé tělo zvyklé na jednu kuličku. Trénink se může navýšit a kuličku vyměnit za dvojitou. Intenzivnější trénink ještě vice zúží vagínu. Opakoat stejně jako ve fázi jedna.
  • Třetí faze (95 gramů) - Jsi připravená na finální krok k dokonalému sexu plného vzrušení. Intenzivní trénink s nějtěžší kuličkou se postará o tvé plné zdraví a spokojenost.

100% vodotěsný

Venušiny kuličky splňují specifikaci IPX8.IPX8 - vodotěsnost hračky při ponoření do hloubky až přes 1 metru.Jedná se o nejvyšší specifikaci vodotěsnosti. Užívej si své intimin chvíle ve vodě i mimo ni s kuličkami SVAKOM Nova Kegel Balls.

Tipy SVAKOM pro lepší sex
  • Pro maximální využití potenciálu používej kuličky při každé činnnosti - chůzi, běhu, plavání nebo tanci. Jakákoliv aktivita způsobuje pohyb kovové stimulační kuličky uvnitř a zároveň dráždí vagínu
  • Je jednoduší kuličky zavádět v sedě s roztaženýma nohama. Vagina je vice uvolněná a kuličky lépe vklouznou dovnitř
  • Po každém cvičení je při umývání dobré místo klasického mýdla použít bakteriální mýdlo nebo čistič na erotické pomůcky. Čistič prodlouží zivotnost erotických hraček na maximum
  • Pro zavádění je doporučeno použití vodních lubrikačních gelů v dostatečném množství. Při nízké lubrikaci by mohlo dojít k podráždění vaginy.

Celé pokryté prémiovým silikonem

SVAKOM využívá těch nejvíce přívětívých materiálů k životnímu prostředí. V&scaro

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.