Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Roswitha Fehrer: Vaření podle pěti elementů v souladu s ročním obdobím

Knihy naučná literatura

Roswitha Fehrer: Vaření podle pěti elementů v souladu s ročním obdobím

Hodnocení: 7x
  • 3.85714

Roswitha Fehrer, přední evropská odbornice na čínskou medicínu, přináší ve své knize Vaření podle pěti elementů v souladu s ročními obdobími 250 unikátních receptů, které mohou významně přispět ke zlepšení zdraví, tělesné i duševní kondice a radosti ze života vás i vaší rodiny.Roswitha Fehrer, přední ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vaření podle pěti eleme..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Roswitha Fehrer: Vaření podle pěti elementů v souladu s ročním obdobím koupíte i tady

Specifikace Roswitha Fehrer: Vaření podle pěti elementů v souladu s ročním obdobím

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 223 Kč

Staří čínští taoisté chápali skryté souvislosti, kterými je možné vysvětlit děje v přirozeném světě, jako princip wu sing, přírodní zákon pěti prvků, který symbolizuje ubývání a narůstání jin a jang. ... a dál?

Produkt Roswitha Fehrer: Vaření podle pěti elementů v souladu s ročním obdobím

Roswitha Fehrer: Vaření podle pěti elementů v souladu s ročním obdobím - parametry

Název produktu: Roswitha Fehrer: Vaření podle pěti elementů v souladu s ročním obdobím
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 345 Kč
Ušetríte až: 122 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.86 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.85714
Podrobný popis:

Roswitha Fehrer, přední evropská odbornice na čínskou medicínu, přináší ve své knize Vaření podle pěti elementů v souladu s ročními obdobími 250 unikátních receptů, které mohou významně přispět ke zlepšení zdraví, tělesné i duševní kondice a radosti ze života vás i vaší rodiny.Roswitha Fehrer, přední evropská odbornice na čínskou medicínu, přináší ve své knize Vaření podle pěti elementů v souladu s ročními obdobími 250 unikátních receptů, které mohou významně přispět ke zlepšení zdraví, tělesné i duševní kondice a radosti ze života vás i vaší rodiny. Popis Roswitha Fehrer, přední evropská odbornice na čínskou medicínu, přináší ve své knize 250 unikátních receptů, které mohou významně přispět ke zlepšení zdraví, tělesné i duševní kondice a radosti ze života vás i vaší rodiny. Úryvek z úvodu: Princip výživy, resp. vaření podle pěti elementů tradiční čínské medicíny spočívá v zachování zdraví nebo vyrovnání nevyváženosti (nemocí) vyvolaných tělesnými dispozicemi, nesprávnou výživou, klimatickými vlivy nebo vlivy ročních období. K tomu, abychom mohli vařit podle principu pěti elementů, musíme znát: Jin a jang, čchi. Pět elementů. Chuťové, termické a energetické působení potravin. vaření v souladu s ročními obdobími. Výživa totiž nemá sloužit pouze k uspokojování tělesných potřeb, jako je hlad, žízeň a chuť, nýbrž je možné ji podle výše uvedených kritérií využívat preventivně nebo do určité míry dokonce jako léčebný prostředek. Předpokladem je používání kvalitních (= plnohodnotných) a přirozených základních potravin. V čínské medicíně také není místo pro mikrovlnnou troubu. Jídla připravovaná a ohřívaná v mikrovlnné troubě jsou denaturovaná a bez energie. Počet stran: 288 Rozměry: 240 x 170 mm Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další zdravé kuchařky. Další informace o knize Vaření podle pěti elementů v souladu s ročními obdobími naleznete v článku Vaření podle pěti elementů - Roční období. Vaření podle pěti elementů v souladu s ročním obdobím - Roswitha Fehrer. Staří čínští taoisté chápali skryté souvislosti, kterými je možné vysvětlit děje v přirozeném světě, jako princip wu sing, přírodní zákon pěti prvků, který symbolizuje ubývání a narůstání jin a jang. Zemi, vodu, kov, oheň a dřevo vnímali jako dynamické procesy, které mají zvláštní vlastnosti a existují ve vzájemných vztazích tvoření a zániku. Učení o výživě podle pěti elementů je dodnes základní součástí čínské medicíny. Zásadou vaření podle pěti elementů je využití energetické a termické kvality jednotlivých potravin. Díky tomu je možné si zachovat zdraví nebo vyrovnat nevyváženosti vyvolané tělesnou konstitucí, nesprávnou výživou, vlivy ročních období nebo klimatickými vlivy. Jinými slovy to znamená, že výživu je možné chápat a využívat jako lék. Roswitha Fehrer, přední evropské odbornice na čínskou medicínu, přináší ve své knize 250 unikátních recept


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.