Ron Abuelo Oloroso 15 let 0,7 l
Ron Abuelo Oloroso 15 let 0,7 l

Ron Abuelo Oloroso 15 let 0,7 l

80% 1x
od 2 109 Kč
Rum tropické zrání, destilace Column still, tmavě jantarová barva, aroma - citrusy, kandované ovoce a sherry, země původu Panama, objem - 0,7 l, doba zrání 15 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Máte v oblibě rum a chcete si jej vychutnávat v pohodlí domova? Pak byste si neměli nechat ujít Ron Abuelo Oloroso 15Y 0,7L 40% Gb. Vůně bude tím prvním vjemem, který vás po otevření lahve osloví. Tu v tomto…
Alza.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč Skladem
2 109 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Ron Abuelo Oloroso 15 let 0,7 l
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 2 109 Kč
Maximální cena: 2 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Rum tropické zrání, destilace Column still, tmavě jantarová barva, aroma - citrusy, kandované ovoce a sherry, země původu Panama, objem - 0,7 l, doba zrání 15 let. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk. . Máte v oblibě rum a chcete si jej vychutnávat v pohodlí domova? Pak byste si neměli nechat ujít Ron Abuelo Oloroso 15Y 0,7L 40% Gb. Vůně bude tím prvním vjemem, který vás po otevření lahve osloví. Tu v tomto případě tvoří citrusy, kandované ovoce a sherry. K dozrávání tohoto rumu bylo zvoleno tropické podnebí, díky čemuž se můžete těšit na intenzivní vůni a plnou chuť. Mluvíme-li o výrobě, k ní byla zvolena takzvaná column still destilační kolona, která nese na svých bedrech to, že chuť tohoto rumu bude opravdu lehká. Tento druh je poznatelný i díky jeho typické barvě, která je tmavě jantarová. Pokud byste si chtěli udělat výlet do země, kde se tento rum zrodil, pak by vás srdce mělo nasměrovat k zemi, kterou je Panama. Aby měl tu správnou chuť a vůni

Ron Abuelo XV Finish Collection dozrává ve třech variantách: Napoleon, Tawny a Oloroso. Jména byla vybrána tak, aby odrážela nejen charakter dozrávajících dřevěných sudů, ale také místa, která inspirovala tuto tvorbu: Napoleon pro Cognac a Francii, Oloroso Sherry pro Španělsko a Tawny pro Portské a Portugalsko.

Dokončení zrání tohoto rumu probíhá v sudech po Jerez Oloroso (voňavé odrůdě sherry) vyrobených z amerického dubu. Složitější charakter tohoto vína dodává rumu, mimo jeho charakteristickou chuť, jeho finální úpravu chutě sušeného ovoce a opékaných mandlí v zadní části úst. Jeho vůně připomíná směs kůry citrusových plodů a kouřového dřeva.

15 letý rum Ron Abuelo. Jedná se o směs rumů, které zrály v dřevěných sudech po dobu 14 let. Rum nakonec zrál ještě téměř rok v sudech po španělském Oloroso. Získal tak skvělou komplexnost. Cítíme typické tóny sherry (sušené a kandované ovoce) spolu s citrusovými plody. V ústech je cítit sherry spolu s dortem s kandovaným ovocem. Na závěr přicházejí jemná vanilka a pečené mandle. Ron Abuelo XV Finish Collection patří do limitované edice známého lihovaru Varela Hermanos. Tato série je vyvrcholením dlouholetého úsilí panamských rummásterů a patří k mistrovským dílům.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze